18 września Rajd KONSTRUKTOR.info.pl – RATUJEMY KJS-y w Wielkopolsce !

SuperOes na torze w Poznaniu, czy Power Stage Bednary. Te świetne imprezy ściągają zawodników nie tylko z Wielkopolski, ale i z całego kraju. Niestety odbija się to na kondycji rajdów amatorskich KJS, których w tym regionie jak na lekarstwo. Wystarczy spojrzeć na inne województwa gdzie kwitną rajdy i nasuwa się pytanie … czego tutaj brakuje?
_DSC0340

I właśnie dlatego zachęcamy was do udziału w najbliższym Rajdzie KONSTRUKTOR.info.pl. Odbędzie się 18 września w Lesznie i uwaga – WPISOWE 0zł !!!

_DSC0354
Tak to prawda, organizatorzy z okazji 40 lecia Automobilklubu Leszczyńskiego postanowili zrezygnować z tej opłaty, co tym bardziej powinno zachęcić zawodników do uczestnictwa w tej imprezie.
_DSC0361
Na ten moment wiemy, że odcinki pozostaną prawdopodobnie bez zmian w stosunku do poprzedniej edycji, ale to nam jeszcze organizator potwierdzi w najbliższym czasie – jedno jest już pewne, odbędą się dwa odcinki na stadionie żużlowym – piękna sprawa. 🙂
Oczywiście Rajd zostanie również objęty patronatem medialnym RALLY and RACE,  tak więc relację znajdziecie w najbliższym wydaniu. Więcej informacji wkrótce na stronie organizatora www.automobilklub.leszno.pl.
_DSC0468

Zapisujemy się i do zobaczenia w Lesznie!

inf.pras.

 

Dodaj komentarz