23 wydanie magazynu Rally And Race

W punktach Empik pojawił się najnowszy numer magazynu sportów motorowych Rally And Race. To już 23 wydanie magazynu. W numerze obszerne podsumowania sezonów w wydarzeniach wszystkich rang, z dużym naciskiem na imprezy popularne czyli KJS, Super KJS i Okręgowych, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem uczestników.

W 23 numerze znajdziecie podsumowanie RSMP, WSMP, GSMP i  MPRC. Relacje z imprez z Dolnego Śląska, Małopolski, nad morzem, oraz Polski Centralnej. Czyli z całego kraju. W wydaniu także rajdy terenowe i podsumowanie nowego pucharu Dacii Duster. Porozmawiamy także z psychologami o kierowcach rajdowych. Zaprezentujemy wam kolejnego kandydata na motoryzacyjną ikonę czyli Mazdę MX-5. Nie zabraknie także stałych punktów Rally And Race czyli kartingu, driftingu oraz rajdów wirtualnych. Wszystko na 120 stronach bogatych w ciekawe i efektowne ujęcia najlepszych fotografów.

Najnowszy numer dostępny jest od piątku (17.11) w każdym punkcie EMPIK, a w punktach Kolporter, Ruch i InMedio będzie od 21 listopada. Zapraszamy do lektury.

okladka_promo23

Dodaj komentarz