3 runda Szutrowego Pucharu

Już 28 lipca odbędzie się 3 runda Szutrowego Pucharu Toru Słomczyn. Impreza dla kierowców amatorów w całości na luźnej nawierzchni. Dla uczestników przygotowane będą dwie trasy, o charakterze superoesu, w pełni na luźnej nawierzchni.

Szutrowy Puchar Toru S?omczyn - II runda 2018

Uczestnicy zmierzą się podczas 3-krotnego przejazdu dwóch odcinków z pomiarem czasu. Wyniki będą dostępne na żywo od razu po minięciu linii mety dzięki elektronicznemu pomiarowi czasu. Jedziemy jeden odcinek więc nie ma żadnych kilometrów dojazdów. Trasa wytyczona jest na zamkniętym terenie więc można startować także pojazdami, które posiadają tylko książeczkę sportową. Obecność pilota jest opcjonalna.

Szutrowy Puchar Toru S?omczyn - II runda 2018

Trasa wytyczona zostanie w większość w naturalnych alejkach wykorzystywanych przy okazji poprzednich edycji Pucharu Toru Słomczyn tuż obok Autodromu i giełdy. Słupki zostaną ograniczone do minimum w celu oznaczenia zamkniętych dróg i podkreślenia trasy przejazdu, aby była ona jednoznaczna dla uczestników jak i kibiców.

Szutrowy Puchar Toru S?omczyn - II runda 2018

Zapraszamy do udziału kierowców amatorów jak i zawodowców. To wspaniała okazja do testów, treningów i dobrej zabawy na luźnej nawierzchni. Zapisy już trwają.

Szutrowy Puchar Toru S?omczyn - II runda 2018

Szczegóły na stronach autodromslomczyn.pl i ak-rzemieslnik.pl

tablica

inf.pras.

Dodaj komentarz