51 Warszawska Barbórka

Już niedługo czeka nas w Warszawie prawdziwe święto motoryzacji na legendarnej ulicy Karowej. Barbórka! 51 edycja przywitała zawodników śniegiem, który wyjątkowo przyprowadził ze sobą nie Święty Mikołaj, a Orkan… Ksawery. Będzie więc z pewnością ciekawie i niezwykle widowiskowo.

Na odcinku testowym najszybszy okazał się Kajetanowicz, o ułamki sekund  (0,6sek.) wyprzedzając Litwina Dominykasa Butvilasa zasiadającego za sterami Mitsubishi Lancera Evo X. Podium na testowym, z już nieco większą stratą sięgającą 3 sekund zajął Rafał Grzesiński prowadzący Mitsubishi Lancera Evo. Jak myślicie? Kto tym razem uniesie ręce w geście zwycięstwa? Kajto? A może tradycyjnie Kuchar? W końcu nie od dziś wiadomo, że jest mistrzem Karowej… Może Sołowow, który uzyskał drugą najwyższą prędkość na odcinku Rembertów?

Tak, czy owak będziemy mieli co podziwiać. Nie zapominajmy, że obok toczy się druga Barbórka… Barbórka Legend. A tam pojawią się takie rarytasy, jak Fiaty 124 i 131 Abarth, Audi Quattro, Renault Alpine A310 V6, Porshe 911 S.C., legenda driftu, czyli Corolla AE86, przepiękna Fulvia Coupe, słynna Delta, bardzo szybki Escort mk2 RS, czy nasze polskie legendy: Fiat 125p i Polonez 2000 Rally.

Kto może, niech przybywa, bo emocji z pewnością nie zabraknie!

Dodaj komentarz