Aktywność BGM na okolicznych festynach

Mimo, że większość naszych zawodników ma dłuższą przerwę w startach, to nie dają o sobie zapomnieć mieszkańcom najbliższych miejscowości. Na zaproszenie organizatorów nasze załogi pojawiły się na festynach w Młynicy i Ligocie Wielkiej.

– Festyn w Ligocie Wielkiej

Festyn w Ligocie zorganizowany został 2 lipca 2016 r. przez OSP Ligota Wielka. Zostaliśmy tam bardzo mile przyjęci. – Był pokaz samochodów rajdowych oraz możliwość przejechania się jako pasażer za symboliczną kwotę, która zasiliła konto OSP Ligota Wielka – mówi Adam Idzi, członek BGM, jeden z uczestników festynu. – Osoby, które przybyły na festyn mogły zobaczyć pokaz sprzętu rolniczego, pokaz gaszenia pożarów zorganizowany przez OSP Ligota Wielka i OSP Jaźwina, pokaz ratownictwa drogowego przygotowany przez OSP Łagiewniki oraz pokaz sztuk walki. Na festynie odbyły się także liczne loterie i atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Już niedługo mieszkańcy Ligoty Wielkiej ponownie zobaczą samochody rajdowe, bowiem w dniach 6 i 7 sierpnia obędzie się 2 Rajd Bielawa, którego trasa będzie prowadziła także przez tą miejscowość.

 

– Festyn w Młynicy

1 lipca 2016 r. Bielawska Grupa Motosport gościła we wsi Młynica gm. Łagiewniki. Festyn został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka oraz rozpoczęcia wakacji. Był to bardzo miło spędzony dzień w rodzinnej atmosferze. Dzieci miały możliwość zobaczyć samochody rajdowe od środka oraz przejażdżki nimi, był też zabytkowy URSUS C-45 oraz liczne atrakcje.

BGM_festyny (1) BGM_festyny (2) BGM_festyny (3) BGM_festyny (4) BGM_festyny (5) BGM_festyny (6) BGM_festyny (7) BGM_festyny (8) BGM_festyny (9) BGM_festyny (10) BGM_festyny (11) BGM_festyny (12) BGM_festyny (13) BGM_festyny (14) BGM_festyny (15) BGM_festyny (16)

inf.pras.

Dodaj komentarz