AVON/COOPER partnerem PRX!

PRX Polish Rallycross dzięki ciężkiej pracy urósł do rangi Mistrzostw Polski i w obecnym formacie jest na poziomie międzynarodowych rozgrywek. W zawodach rallycross najwyższego krajowego szczebla, nie może zabraknąć głównego gracza na tej arenie jakim jest marka Avon- Cooper Motorsport robiąca najlepsze i najszybsze opony do tego fascynującego sportu. Dzięki oficjalnemu oddziałowi  Avon Polska będziemy wspierani na każdych zawodach przez ludzi odpowiednio do tego przeszkolonych, inżynierowie doradzą nam najlepsze opony wraz z pełnym zapleczem serwisowo-wulkanizacyjnym meldującym się zawsze na każdej rundzie. Support marki Avon nie będzie się tylko ograniczał do podnoszenia rangi naszych Mistrzostw i sprzedaży opon ale aktywnego wspierania cyklu PRX poprzez nagrody i gadżety dla zawodników.

image004

Łukasz Zoll Prezes RC Promotor Polska„Bardzo nas cieszy dołączenie do naszego cyklu tak znanej dla tej dyscypliny marki opon Avon Tyres. Dzięki temu zawodnicy będą mogli na każdej rundzie zaopatrzyć swój samochód w opony bezpośrednio na miejscu podczas zawodów, a także korzystać ze sprzętu do demontażu i montażu opon. To zdecydowanie ułatwi pracę zespołom rallycrossowym i podniesie prestiż imprezy.”

image003image002

Więcej informacji dotyczących naszego partnera a także produktów dostępnych w ofercie możecie znaleźć na stronie: http://odsserwis.com/

image012

więcej informacji o cyklu na oficjalnej stronie: http://rallycrosscup.pl/

  image005

inf.pras.

Dodaj komentarz