BADANIA KONTROLNE POJAZDÓW PRZED 54. RAJDEM BARBÓRKA W GALERII BEMOWO

Warkot silnika, zawrotna prędkość maszyn i pisk opon – tak zapowiadają się badania kontrolne pojazdów przed 54. Rajdem Barbórka, które odbędą się na parkingu przy Galerii Bemowo. Już 9 grudnia w godzinach od 10:00 do 17:00 Klienci Centrum będą mogli obejrzeć z bliska samochody rajdowe, które wezmą udział w rajdzie.

fot. CH_Galeria_Bemowo2 (1)

Tradycyjnie na zakończenie sezonu rajdowego w Polsce w sobotę 10 grudnia odbędzie się 54. Rajd Barbórka, którego Organizatorem jest Stowarzyszenie Automobil Klub. Impreza ta poprzedzona będzie badaniami kontrolnymi wszystkich pojazdów, podczas których sprawdzane będą m.in. wyposażenie bezpieczeństwa osobistego załóg, stan techniczny samochodów czy też poziom hałasu. Dla fanów motoryzacji to okazja, aby nie tylko przyjrzeć się z bliska rajdowym maszynom, ale także spotkać kierowców, pilotów i członków załóg.

Po godzinie 17:00 kibice będą mogli przenieść się na teren Autodromu na Bemowie czyli na specjalnie urządzony odcinek testowy, na którym zawodnicy, którzy otrzymali pozytywny wynik podczas badań kontrolnych, będą mogli sprawdzić swoje samochody. Wstęp dla zainteresowanych na tor będzie bezpłatny. Testy przeprowadzane przez rajdowców będzie można oglądać do godziny 20:00. Rajd Barbórka odbędzie się natomiast dzień później, tj. 10 grudnia. Aby obejrzeć prawdziwą rywalizację na torze wyścigowym, trzeba już kupić bilet.

fot. CH_Galeria_Bemowo2 (2)

Cieszymy się, że po raz kolejny jesteśmy partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Badania kontrolne pojazdów odbywają się na naszym parkingu już po raz trzeci i za każdym razem cieszą się zainteresowaniem naszych Klientów – nie tylko zagorzałych fanów wyścigów samochodowych” – mówi Piotr Bombolski, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Bemowo.

Na bezpłatne badania kontrolne Centrum Handlowe Galeria Bemowo zaprasza 9 grudnia w godzinach od 10:00 do 17:00. Więcej informacji na www.galeria-bemowo.pl

 fot. Galeria_Bemowo

O Galerii Bemowo:

Galeria Handlowa Bemowo została otwarta w 1999 roku, przy głównej arterii komunikacyjnej Bemowa, Alei Powstańców Śląskich. Galeria sklepów, usług i restauracji, wygodny dwupoziomowy hipermarket Carrefour, kino Cinema City dostępne są dla Klientów z jednego parkingu. Przez 15 lat swojego istnienia Centrum zyskało lojalnych klientów, którzy przychodzą do Galerii nie tylko na zakupy, ale również skorzystać z bogatej oferty usług oraz rozrywki. W ofercie Galerii jest kompleks kinowy, sala zabaw dla dzieci i bogaty wachlarz usług: banki, filia poczty polskiej, usługi krawieckie, pralnia, akcesoria GSM, salon piękności, a nawet myjnia samochodowa. Galeria Bemowo jest centrum lokalnym, mocno związanym ze społecznością dzielnicy Bemowo. Oprócz bogatej oferty handlowo-usługowej na terenie Galerii organizowane są wydarzenia, akcje kierowane do mieszkańców dzielnicy Bemowo i sąsiadujących z nią Bielan i Żoliborza.

Właścicielem Galerii Bemowo jest ÆRIUM, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, specjalizująca się w nieruchomościach, z siecią lokalnych biur w Londynie, Paryżu, Luxemburgu, Genewie, Düsseldorfie i Istanbule, zarządzająca nieruchomościami o wartości 6,1 mld euro ramach 16 funduszy inwestycyjnych. Grupa inwestycyjna ÆRIUM posiada w portfolio 190 nieruchomości zlokalizowanych w Europie, Maroko i Turcji, obejmujących około 1,5 mln m2. ÆRIUM buduje wartość rynkową poprzez akwizycję, rozwój i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, jak również oferując usługi doradcze w zakresie różnego typu nieruchomości. Profesjonalne i racjonalne podejście firmy do akwizycji połączone z umiejętnościami zarządczymi dało rezultat w postaci rosnącego portfolio wiodących biur i obiektów handlowych zlokalizowanych w 12 krajach.

Więcej informacji: www.aerium.com

Centrum zarządza firma Apsys,, która jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu otwarta w październiku br. jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100tys. m2 GLA), wyróżnione nagrodą „Retail Project of the Year 2016”. APSYS zarządza obecnie 22. centrami handlowymi zlokalizowanymi w 15. największych miastach w Polsce. Ich łączna powierzchnia najmu wynosi ok. 925 000 m2. W ostatnich latach APSYS Polska był nagradzany przez PRCH, ICSC oraz Europa Property w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

inf.pras.

Dodaj komentarz