Bartosz Ostałowski ruszył z nowym kanałem na YouTube

Jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi stopą – Bartosz Ostałowski otworzył swój nowy kanał na YouTube pt. „No Hander by Bart Ostalowski”. Jak zapowiada drifter, nie zabraknie tam emocji, motywacji i nowych wyzwań.

Bartosz Ostałowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Pod tym względem mieści się w czołówce polskich kierowców sportowych. Na bieżąco komunikuje się ze swoimi fanami poprzez profil na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Do tego grona dołączył także nowy kanał driftera na YouTube. Jest kierowany do widzów z całego świata, dlatego też cześć materiałów jest w języku polskim lub angielskim.

Link do kanału „No Hander by Bart Ostalowski na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCK3WGb1H0vPXGvFlr4FllJA

Nazwa kanału „No Hander by Bart Ostalowski” nawiązuje bezpośrednio do jego działalności sportowej, ponieważ Bartosz jest jedynym na świecie kierowcą bez rąk, który posiada międzynarodową licencję wyścigową FIA. Jego umiejętności doceniają ludzie z całego świata. Drifter miał okazję jeździć już z takimi gwiazdami jak Richard Hammond, Ken Block czy Nico Hülkenberg.

Na nowym kanale znalazły się już filmy, na których można zobaczyć m.in. w jaki sposób Bartosz prowadzi samochód i maluje za pomocą stopy. W stworzonej liście odtwarzania „The world about me” Ostałowski zgromadził materiały na jego temat opublikowane u innych twórców.

Chcę publikować treści, które dają konkretną wartość: motywują, pozwalają zmienić podejście do życia i punkt odniesienia. Na kanale znajdą się filmy z wydarzeń z moim udziałem, w których od kuchni pokażę, jak wyglądają zawody driftingowe i eventy moto show. Z pewnością będzie w nich dużo emocji i adrenaliny. Widzów zaproszę również do naszego warsztatu i zdradzę kulisy budowy naszych samochodów. Zapraszam do subskrybowania! – zapowiada Bartosz Ostałowski.

***

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który nie ma obu rąk i samochód prowadzi stopą. Pomimo swojej niepełnosprawności posiada międzynarodową licencję federacji FIA, dzięki czemu startuje w regularnych zawodach na równych zasadach z innymi kierowcami. Jest zawodnikiem Driftingowych Mistrzostw Polski, ligi Drift Masters European Championship i Drift Kings. W sezonie 2019 wywalczył tytuł 2. Vice Mistrza Polski w drifcie zajmując 3. miejsce w klasyfikacji generalnej klasy PRO2 DMP. Jako jedyny Polak w historii wystąpił w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym na świecie – „The Grand Tour” u boku Richarda Hammonda.

inf.pras.