BieRni Motorsport w połowie sezonu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski

Za nami 4 eliminacje Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski obecnie zajmujemy wysokie 4te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Pierwsza runda sezonu 2016 pokazała Nam Motorsport od tej gorszej strony. Mianowicie po nienajgorszych kwalifikacjach w połowie pierwszego okrążenia silnik w Srebrnym zakończył żywot. Dzięki mechanikowi z zespołu Garstecki Sport udało się złożyć i uruchomić silnik przed drugim wyścigiem w którym dowieźliśmy pierwsze punkty w Mistrzostwach Polski.

IMG-8709

Przed trzecią i czwartą runda nadzieje były duże jednak kilka czynników złożyło się na to jeden wyścig zakończyliśmy na miejscach 6 i 5. W przerwie wakacyjnej zmieniliśmy nieco setup samochodu i po pierwszych testach jesteśmy zadowoleni z tego jak auto się prowadzi na nowej oponie, więc we wrześniu planujemy powalczyć z chłopakami o jakieś wyższe miejsca.

IMG-8728

Tomek:
„Pierwsza połowa sezonu to dużo nauki i płacenie frycowego. Szkoda awarii w pierwszym wyścigu bo uciekły punkty, a podczas drugiego weekendu kierowca się kompletnie pogubił. Ostatnie testy po zmianie setupu sprawiły, że odzyskałem pewność siebie za kółkiem, więc jestem pozytywnie nastawiony na wrześniową rywalizację.”

Przemek:

Po pierwszej części sezonu, którą poświęciliśmy na naukę nie jest źle. Zajmujemy 4 miejsce w klasyfikacji generalnej i jest to dobra pozycja do atakowania podium. Zmiany w setupie auta powinny pomóc nam zbliżyć się do czołówki , ale przede wszystkim liczy się dobra zabawa.”

Zapraszamy na Naszą stronę na Facebooku: www.fb.com/biernimotorsport gdzie znajdziecie wszystkie informacje, zdjęcia i relacje z Naszych poczynań w Mistrzostwach Polski!

IMG-8894

W cyklu WSMP możemy walczyć dzięki wsparciu Miasta Leszno oraz firm Astromal, Awilux, Interbit, Wulcar, POL-CAR, Stoptech Polska, Tech System, Moje Drewno, Remix oraz Auto Myjnia Biernat. Obsługą auta podczas weekendów wyścigowych zajmuje się zespół Garstecki Sport. Oczywiście w motorsporcie ważne są media. Dziękujemy za pomoc redakcji Rally and Race, Swiatwyscigow.pl, Ministry of Speed, APF Studio, Motoreporter oraz Feeder Sport Pland!. Wszystkim ogromnie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

inf.pras.

Dodaj komentarz