Car Speed Racing gotowe do rywalizacji na najtrudniejszych odcinkach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska

Sezon sportów samochodowych w pełni, więc dla zawodników i ekip przygotowujących samochody trwa bardzo gorący okres. Mocno napięty terminarz ma również ekipa Car Speed Racing. Już w ten weekend, niespełna dwa tygodnie po zakończeniu 7. Rajdu Zamkowego, załogi obsługiwane przez zespół, na trasach 5. Rajdu Ziemi Bocheńskiej powalczą o kolejne punkty. Na liście zgłoszeń drugiej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, która liczy 73 załogi, znalazły się trzy, które będą obsługiwane przez mechaników zespołu. Z numerem czwartym na linii startu staną Szymon Żarłok i Krzysztof Pietruszka (Honda Civic VTi – Klasa RO2) oraz dwa Renault Clio Klasy RO 1 z numerami startowymi 10 i 11, duetów Mateusz Gołek / Jacek Spentany i Adam Wrocławski / Marek Dobrowolski.

Foto 001 - autor Grzegorz Rybarski

Piąta edycja rajdu, to 7 odcinków specjalnych o łącznej długości 43,41 km. O 8:00 pierwszą z trzech pętli rozpocznie oficjalna ceremonia startu z bocheńskiego rynku, a na zakończenie rywalizacji tradycyjnie odbędzie się przejazd 1,5 km miejskiego odcinka Bochnia.

 Foto 002 - autor Grzegorz Rybarski

Damian Kargol – szef Car Speed Racing:Trwa naprawdę intensywny okres pracy w naszej ekipie. W pierwszy weekend czerwca w mocnym składzie zmierzymy się z odcinkami Rajdu Ziemi Bocheńskiej. Od pierwszej edycji, 4 lata temu cechą charakterystyczną tej imprezy stały się bardzo wymagające odcinki specjalne. W tym roku również zapowiada się, że będzie to jedna z najtrudniejszych i najbardziej widowiskowych rund cyklu. Trasy, jakie przygotowuje organizator są wysoko oceniane pod względem poziomu trudności również przez zawodników z doświadczeniem z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Foto 003 - autor Jakub Rozmus

Rajd Zamkowy przyniósł nam już pierwsze dobre wyniki i w ten weekend też deklarujemy zaciętą walkę o punkty. Pod naszymi namiotami serwisowymi staną trzy szybkie załogi, które w mocnej stawce rajdu na pewno zapewnią nam powody do świętowania, a kibicom dużą dawkę emocji. Kulminacją rywalizacji po raz kolejny będzie krótki, ale wymagający bardzo technicznej i precyzyjnej jazdy odcinek miejski w Bochni.

Foto 004 - autor Jakub Rozmus

Powodów dla których warto śledzić rywalizację na trasie 5. Rajdu Ziemi Bocheńskiej im Janusza Kuliga jest naprawdę wiele. Całą ekipą Car Speed Service Racing zapraszamy więc do odwiedzenia w ten weekend Bochni i naszej strefy serwisowej. Trzymajcie mocno kciuki za załogi #4 Szymon Żarłok / Krzysztof Pietruszka (Honda Civic VTi), #10 Mateusz Gołek / Jacek Spentany (Renault Clio) i Adam Wrocławski / Marek Dobrowolski (Renault Clio). Do zobaczenia!!

Foto 005 - autor Grzegorz Rybarski Foto 006 - autor Grzegorz Rybarski Foto 007 - autor Grzegorz Rybarski

Dodaj komentarz