Charytatywnie, ale grubo

Wygrane wszystkie podjazdy i na mecie blisko pół minuty przewagi nad drugim zawodnikiem w klasie – to najprostsze podsumowanie ostatniego startu Mariusza Brylskiego w BSK TECH Wyścigu Górskim „Kamionki”, który odbył się w sobotę 5 maja 2018 r. w Górach Sowich.

Charytatywnie, ale grubo (1)

Forma zawodów przygotowanych przez Bielawską Grupę Motosport i Gminę Pieszyce nieco różniła się od formy rajdowej, bowiem w wyścigu udział bierze tylko kierowca. Chociaż na pierwszym podjeździe treningowym u boku Mariusza mogliśmy zobaczyć pasażera. – Faktycznie tak było, a to za sprawą aukcji charytatywnych, w których wystawiliśmy możliwość przejażdżki na prawym fotelu podczas wszystkich trzech wyścigów górskich – w Kamionkach, Jodłowniku i Rościszowie – opowiada Mariusz Brylski. – W ten sposób robiąc to, co kochamy, mogliśmy włączyć się w pomoc Tosi i pomóc zbierać pieniądze na jej leczenie. A same zawody? – szybkie, udane i zakończone na najwyższym stopniu podium.

Mariusz Brylski za kierownicą Hondy Civic z każdym kolejnym podjazdem na Przełęcz Jugowską powiększał przewagę nad Wojciechem Wiśniowskim w Citroenie Saxo. Podium w klasie 3 ze stratą blisko 45 s. uzupełnił Maciej Święcicki, który także wystartował w Citroenie Saxo.

Charytatywnie, ale grubo (2)

Teraz czas na chwilę przerwy, a w dniach 25-26 maja 2018 r. zawodnicy BS-Rally Team w komplecie – Mariusz Brylski i pilot Sławomir Szpot wracają na rajdowe trasy do rywalizacji podczas 1. Rally Pickup Design – 2. Rundy Tarmac Masters 2018.

Pozdrawiamy, BS Rally Team

PODPISY ZDJĘĆ:

1 – fot.: P. Puchalski Rally Foto – W ten sposób robiąc to, co kochamy, możemy też pomagać innym

2 – fot.: Wojciech Flejszczak Photography – Wygrane wszystkie podjazdy i na mecie blisko pół minuty przewagi nad drugim zawodnikiem w klasie to efekt ostatniego startu Mariusza Brylskiego

inf.pras.

Dodaj komentarz