Creogram Rally Team wraz z Lotto wracają na odcinki specjalne!

29.09 (piątek), po niespełna 3 tygodniach od ukończenia 51 Rajdu Dolnośląskiego Creogram Rally Team wspierany przez Partnera Generalnego – markę Lotto, stanie na starcie Rajdu Nadwiślańskiego, którego baza, w tym roku, usytuowana będzie w Lublinie. W piątkowy wieczór, w pięknej scenerii lubelskiego zamku, uroczystym startem 36 załóg – w tym cała czołówka RSMP – zainauguruje zmagania w kolejnej edycji tego rajdu. Załoga Creogram Rally Team, po bardzo udanym występie na Dolnym Śląsku, jest bardzo zmotywowana i naładowana pozytywną energią. Dariusz Lamot: „Jesteśmy dobrze przygotowani do rajdu, liczymy na dobrą rywalizację i, na pewno, postaramy się podtrzymać dobre tempo z Rajdu Dolnośląskiego.”

Harmonogram_Nadwi[laDski

Tradycyjnie, Peugeot`a 208 R2 przygotuje i obsługiwać będzie, sprawdzona ekipa Rallylab.

Organizatorzy zaplanowali, w tym roku, 11 odcinków specjalnych. Tradycyjnie, część z nich przebiegać będzie przez słynne podlubelskie sady. Załogi mają do pokonania ponad 137 kilometrów oesowych, co stanowi 31,5% całkowitego dystansu, który będą musiały przejechać tego weekendu.

Dariusz Lamot: „Rajd Nadwiślański to rajd, w którym mam największe doświadczenie. Czuję się tu dobrze, co powinno pomóc w walce o dobrą pozycję. Już poprzednia edycja rajdu miała, zdecydowanie, urozmaiconą charakterystykę, a przy obecnej rywalizacji w klasie 4, wymagające i śliskie asfalty w połączeniu z bardzo szybkimi partiami, zapowiadają trudny rajd.”

LukaszKos_I_Small

Jarosław Hryniuk: „Rajd Nadwiślański to kolejny ciekawy rajd w kalendarzu RSMP. Niby łatwy w nawigacji, jednak bardzo często okazuje się, że proste odcinki w połączeniu ze zmienną pogodą, mocno weryfikują liczbę załóg na mecie. Zależy nam, przede wszystkim, na mecie i punktach, w związku z tym myślę, że tempo będziemy dostosowywać do warunków jakie przygotuje nam organizator i rywale. Będziemy się starać, aby wynik w klasyfikacji z Rajdu Dolnośląskiego nie był wyjątkiem i pojawi się ponownie.”

W sobotę po południu najlepszy zespoły podziękują kibicom podczas Ceremonii Mety, która odbędzie się na Placu Zamkowym w Lublinie. Początek o 15:30.

LukaszKos_II_Small

Wspierają nas: Lotto – Partner Generalny, Creogram, Invento, Infoscan, MSZZ.

Aktualności dotyczące naszego temu rajdowego można śledzić na naszych profilach w social mediach:

FB https://www.facebook.com/Creogram-Rally-Team-478942755626032/

Instagram https://www.instagram.com/creogram_rallyteam/

oraz na stronie www http://rally.creogram.com/

inf.pras.

Dodaj komentarz