Cykl dla każdego – spróbuj i Ty! RallyStage Cup już w ten weekend.

Już w najbliższą niedzielę, 4 czerwca, na lotnisku Kluczewo w Stargadzie odbędzie się IV i V runda RallyStage Cup – nowy cykl dla każdego, organizowany przez Automobilklub Stargardzki. Mimo odbywania się dwóch rund jednego dnia, wpisowe nie ulega zmianie.
_IMG_4583
W zawodach wystartować może każdy, kto posiada prawo jazdy, samochód z ważnym przeglądem technicznym oraz ubezpieczeniem OC (zalecane NNW). Organizator przygotował dla uczestników 1 odcinek o długości powyżej 4 km. Jak mówi dyrektor cyklu, Hubert Nowicki:  “Tym razem odcinek będzie zawierał nowy fragment trasy – dzięki uprzejmości firmy Dutch Farmers. Będzie to jeden z równiejszych fragmentów nawierzchni jaką znamy na Kluczewie. Druga część trasy prowadzić będzie po znanych już obszarach, ale w trochę odmienionej formie.”

_IMG_4619

Formularz zgłoszeniowy oraz lista już zapisanych kierowców:
http://ak.stargard.pl/rajdy/rally-stage-cup-lista-zgloszen/

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Automobilklubu Stargardzkiego:
http://ak.stargard.pl/events/4-i-5-rally-stage-cup/

_IMG_4696

Uczestnicy, którzy zostaną najwyżej sklasyfikowani, zostaną nagrodzeni medalami, zarówno w klasyfikacji generalnej jak również w poszczególnych klasach. W klasyfikacji sezonowej na najlepszych zawodników czekać będą nagrody rzeczowe.

Dla zawodników startujących w pełnym cyklu (z dopuszczalnym pominięciem jednej rund) Rally Stage Cup 2017, H-RT Auto & Motorsport zapewnia rabat na zakup akcesoriów / zrobienie rollbar’a / klatki wg. zał. J i montaż.

Tak było na jednej z poprzednich rund:
https://youtu.be/9C3Pc1WyOlg

Zapraszamy na oficjalny FP Rally Stage Cup:
https://www.facebook.com/RallyStageCup

_IMG_4969

inf. pras.

Dodaj komentarz