Cykl Time Attack startuje na RCŁ

Halowy tor kartingowy Racing Center Łódź zapowiedział 36-rundowy cykl mini-zawodów Time Attack 2017, który wystartuje w nadchodzący poniedziałek, 9 stycznia. Zawody będą się składać z 3 sesji jazd, podczas których kierowca musi wykręcić jeden najlepszy pojednyczy czas okrążenia. Wynikiem zawodnika będzie suma dwóch najlepszych sesji.

P3RCL307

Na koniec roku planowany jest wielki finał cyklu Time Attack dla najlepszych. Do klasyfikacji sezonu będą zaliczane najlepszych 20 z maksymalnie 36 rund. Kierowcy będą zdobywać punkty w zależności od frekwencji, która w rundzie nie może przekroczyć 24 osób. Ostatni zawodnik otrzymuje 1 punkt, zatem jednorazowo maksymalnie będzie można zdobyć 24 punkty. Dzięki prostej formule organizatorzy liczą na udział nie tylko stałych bywalców toru, ale i spróbowania się w bezpośredniej rywalizacji nowych osób, dla których może to być najlepsza forma treningu i bicia osobistych rekordów.

 P3RCL378

Pierwsza runda odbędzie się w poniedziałek, 9 stycznia o godz. 21:00 w hali RCŁ przy ul. Wydawniczej 5 w Łodzi. Koszt udziału w zawodach to tylko 75 złotych (można w tym celu wykorzystać swoje jazdy z zakupionych karnetów). Każdy zapisany będzie doważony do minimum 85 kilogramów. Wszystkie 3 sesje czasówki kierowca pojedzie innym wózkiem. W użyciu będą topowe gokarty Sodi RX8 o mocy 9 KM.

 PRCL963

Zapisy możliwe są przez:

 time_attack_2017_rcl

Ilość miejsc jest ograniczona do 24 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. W tym miesiącu zapowiedziano jeszcze rundy na 16 i 30 stycznia.

inf.pras.

Dodaj komentarz