Daftracing na 3 miejscu w 53 Rajdzie Barbórka

Fantastyczny wynik udało się osiągnąć załodze Michał Ratajczyk/Jędrzej Szcześniak. Po 6 odcinkac specjalnych warszawskiego klasyka, czyli Barbórki, zawodnicy zespołu Daftracing uplasowali się na 3 pozycji w klasyfikacji generalnej 53 edycji rajdu.

Rywalizacja toczyła się do ostatniego metra i do 2 miejsca Ratajczykowi i Szcześniakowi zabrakło dosłownie 0,28 sekundy. Ostatecznie w głównej części Barbórki 2015 trzecia pozycja tuż za zwycięzcą Kajetanem Kajetanowiczem i Rafałem Grzesińskim to życiowy wynik załogi, która licencję rajdową zdobyła dwa miesiące temu.

Kolejne emocje już od godziny 19: 00, kiedy ruszy Kryterium Asów na ulicy Karowej, podczas którego ekipa Daftracing zapowiada emocje roku!.

Ratakczyk_Barborka_2015

Michał Ratajczyk:

To był świetny rajd i niesamowita rywalizacja. Już na początku 2 pętli zaczęły się problemy techniczne z silnikiem i skrzynią naszego Lancera Evo IX. Ledwo dojechaliśmy do mety, ale udało się i jesteśmy na podium. To prezent na moje urodziny, które obchodzę właśnie dzisiaj. Dziękujemy naszym sponsorom firmie Daftcode, Kwejk.pl, Technic System i Kaszynski.pl Transport i Logistyka oraz 7Motorsport, która przygotowała nasze auto. Bez wsparcia naszych partnerów nie byłoby tego sukcesu. Trzymajcie kciuki za występ na ul. Karowej. Auto ledwo żyje, ale wyciśniemy z niego absolutnie wszystko. Będą najlepsze beczki tego roku.

inf.pras.

Dodaj komentarz