Druga runda zawodów z cyklu Junior Cup Rally & Race 2017 cuż 22 lipca!

Już 22 lipca 2017r o godzinie 16.00 startuje druga runda zawodów z cyklu Junior Cup Rally & Race 2017. Zapraszamy wszystkich fanów i kibiców sportów motorowych na tor Motodrom Tarnów w Zbylitowskiej Górze.

IMG_9558 IMG_9575 IMG_9630

Formuła zawodów JCR&R przeznaczona jest przede wszystkim dla młodych kierowców, którzy chcą swoją karierę kontynuować w sporcie samochodowym. Dodatkowo impreza ma na celu podnoszenie sprawności i umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu. Tym samym zapraszamy również wszystkich chętnych, którzy będą chcieli spróbować swoich sił na torze i zmierzyć się z najlepszymi kierowcami młodego pokolenia. Dla początkujących kierowców zapewniamy fachowe porady i techniki szkoleniowe, prowadzone przez doświadczonych zawodników wyścigowych i rajdowych. Impreza cieszy się dużą popularnością i dobrym poziomem startujących ekip. Tytułu najlepszego kierowcy JCR&R z ubiegłego roku, broni Krzysztof Kłusak, który będzie musiał stawić czoła, zwycięzcy ostatnich zawodów Cezaremu Turek.

IMG_9661 IMG_9737 IMG_9748

O zwycięstwo na pewno powalczy Szymon Gawenda, Kacper Włoch, rewelacyjny Krzysztof Babicz i doświadczony Patryk Strzesak, oraz najmłodszy kierowca zawodów Karol Duda. W klasie Open liderem jest Marcin Sikora, ale tuż za nim w klasyfikacji generalnej uplasował się Kamil Boda i Kamil Kędzierski. Ostatniego słowa nie powiedział również Szczepan Krzywdziak, Jarosław Wełna i zwycięzca Pucharu Wiosny, Mateusz Jarzombek. W zawodach uczestniczyć mogą również Panie dla których Firma Refan ufundowała cenne nagrody. Partnerzy imprezy: Radio RDN Małopolska, Magazyn Miasto i Ludzie, Magazyn Rally & Race, Portal Nocna Jazda Tarnów, Firma Expert Roczniak, Firma W.Marek, Motodrom Tarnów, Tor kartingowy Speed Race, Agencja LMR Marketing, Klub 2Face, Blue Velvet, Rozlewnia Perfum Refan.

IMG_9754 IMG_9765 IMG_9788

inf.pras.

Dodaj komentarz