Drugie szutrowe ściganie w Słomczynie – II runda PTS

Wszyscy miłośnicy szutrów będą mieli swoje wydarzenie w Słomczynie 21 maja podczas II rundy Pucharu Toru Słomczyn. Udoskonalona trasa po pierwszej rundzie zapewni jeszcze większą frajdę z jazdy i widowisko dla kibiców. Impreza kierowana jest do kierowców amatorów, ale wystartować może każdy. To także doskonały trening dla licencjonowanych zawodników przed dużymi szutrowymi imprezami, których będzie dużo w sezonie letnim.

II runda Puchar Toru S?omczyn

Odcinek w 90% składa się z nawierzchni szutrowej. Jest ona przygotowana przez ciężki sprzęt dzień przed imprezą aby wytrzymała jak najwięcej przejazdów. Trasa ma 2,5 kilometra długości czyli maksymalny dozwolony dystans dla imprezy amatorskiej. Wytyczona została w większość w naturalnych alejkach wykorzystywanych przy okazji poprzednich edycji Pucharu Toru Słomczy. Dwie dawne próby zostały połączone w jedną dużą. Słupki zostały ograniczone do minimum w celu oznaczenia zamkniętych dróg i podkreślenia trasy przejazdu, aby była ona jednoznaczna dla uczestników jak i kibiców. Uczestnicy przejadą 4 razy przez wyznaczoną trasę, a nad ich wynikami będzie czuwał elektroniczny pomiar czasu. Wyniki będą dostępne od razu, aktualizowane z każdym przejazdem i będę dostępne online dla wszystkich.

II runda Puchar Toru S?omczyn

W przerwie po 2 przejeździe tak jak na pierwszej rundzie, trasa zostanie wyrównana przez ciężki sprzęt z wyszczególnieniem miejsc, które będą najbardziej podatne na zniszczenia. Tym sposobem druga połowa Pucharu Toru Słomczyn rozpocznie się w komfortowych warunkach.

Zapraszamy do udziału i do kibicowania. Całe wydarzenie będzie w jednym miejscu, teren giełdy Słomczyn i okolic, bez dojazdówek i punktów kontroli czasu. Zapisy już ruszyły na stronie Automobilklubu Rzemieślnik.

II runda Puchar Toru S?omczyn

Dołącz do wydarzenia na facebook’u:

– http://www.facebook.com/events/1723211547957021/

II runda Puchar Toru S?omczyn

Szczegóły II rundy PTS:

– http://ak-rzemieslnik.pl/wydarzenie,374,Puchar_Toru_Slomczyn__II_runda.html

pts2016

inf.pras.

 

Dodaj komentarz