Finałowa runda przed nami

– To pewne, że nie było to nasze ostatnie spotkanie – cieszy się Sławomir Szpot, pilot Mariusza Brylskiego, który podczas przerwy w startach uczestniczył w warsztatach pilotażu prowadzonych przez Ireneusza Pleskota. – Tym razem było dużo wiedzy teoretycznej i uwag odnośnie zapisu notatek. Kolejne spotkanie poświęcone będzie pracy w terenie. Irek to człowiek bardzo kontaktowy i chętny do dzielenia się wiedzą.

Przed rundą finałową (1)

Gdy Sławek szlifował swój warsztat pilotażu, mechanicy pracowali także nad przygotowaniem Hondy Civic do startu w dniach 21 – 22 października 2017 r. w finałowej rundzie asfaltowego championatu, czyli IRECO Tarmac Masters 2017. Tym razem rajd będzie miał bazę w Ludwikowicach Kłodzkich.

– Jesteśmy na 4 miejscu w klasyfikacji sezonu w klasie 3, z matematycznymi szansami na podium – wylicza Mariusz Brylski. – Jedynym warunkiem jest ukończenie rajdu przynajmniej o dwie pozycje wyżej przed załogą Święcicki/Podraza, ale w gruncie rzeczy nie to jest naszym celem. Najważniejsze jest sprawdzenie Hondy po odbudowie, która okazała się konieczna po ostatnim naszym występie w Czechach.

Odcinki specjalne u naszych południowych sąsiadów, a zwłaszcza słynny 1,5 km szutrowy łącznik, dały się mocno swe znaki i dość poważnie ucierpiał spód auta, dlatego wymagana była interwencja mechaników. Ostatnie dwa rajdy w tym sezonie zawodnicy BS Rally Team planują poświęcić na ustawienie i testowanie auta przed sezonem 2018, który zapowiada się dość bogato, ale o tym napiszemy innym razem.

Przed rundą finałową (2)

Trzymajcie kciuki „za naszych” w trakcie weekendu i śledźcie nas na Facebook`u – Facebook.com/bsrallyteam/.

Pozdrawiamy, BS Rally Team

 

 

PODPIS ZDJĘCIA:

1 – fot.: P. Puchalski Rally FOTO – Celem na końcówkę sezonu rajdowego jest ustawienie i testowanie auta przed 2018 r.

inf.pras.

Dodaj komentarz