Garstecki i Kowner przed V i VI rundą WSMP 2016

Już w ten weekend (3-4.09.2016) odbędzie się kolejna runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na Torze „Poznań”. Maciej Garstecki i Piotr Kowner startują wspólnie Fiatem Panda 100HP w klasie D4-1600 Hour Race. Piotr zaliczy dodatkowo 2 wyścigi Fiatem Seicento Abarth w klasie DN-1N.

MaciejGarstecki1 MaciejGarstecki2

Maciej Garstecki – po bardzo długiej wakacyjnej przerwie, przed nami kolejny start w Mistrzostwach Polski Hour Race. W ostatniej rundzie powiększyliśmy naszą przewagę w punktacji klasy D4-1600, ale jesteśmy dopiero na półmetku sezonu, więc trzeba nadal „cisnąć”. Ważne jest równe tempo przez cały dystans godzinnego wyścigu i tak postaramy się pojechać. Nasze samochody tradycyjnie przygotowane są przez POL-CAR, Autoryzowany serwis aut Grupy Fiat, Iveco i Seat www.pewnyserwis.pl Fot. Grzegorz Kozera

PiotrKowner1

Piotr Kowner- Tym razem dłuższa, wakacyjna przerwa zrobiła swoje i trzeba było nieco więcej okrążeń, żeby złapać właściwy rytm. Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani do walki. Wiadomo, że rywalizacja będzie ostra, zarówno w klasie DN-1N jak i w Hour Race.

PiotrKowner2

Fot. Grzegorz Kozera

 

Dodaj komentarz