Garstecki Sport przed 7 i 8 rundą WSMP

Już w najbliższy weekend na Torze „Poznań” odbędą się 7 i 8 runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2015. W barwach zespołu Garstecki Sport, wystartują Maciej Garstecki i Piotr Kowner.

032

Maciej Garstecki – Przed nami dwa finałowe wyścigi Mistrzostw Polski 2015, które odbędą się na Torze „Poznań”. W klasyfikacji sezonu DN-1N mam jeszcze szansę na walkę o drugie miejsce, ale równocześnie dwaj koledzy zajmujący 4. i 5. lokatę, mają do mnie niewielką stratę, więc będzie się liczył każdy punkt. Plan jest prosty – muszę pojechać najszybciej jak się da, a na końcu jakieś miejsce się znajdzie . Dodatkowo zaplanowaliśmy start w wyścigu godzinnym „Hour Race”– moim zmiennikiem będzie Piotr Kowner. Dzięki firmie POL-CAR, poznańskiemu dealerowi FIAT, Alfa Romeo, Abarth, Jeep i IVECO, wystartujemy „zasłużonym” Fiatem Panda. Tym samochodem zdobyłem w przeszłości 3 tytuły mistrzowskie w wyścigach Endurance, więc wspaniale będzie znowu nim pojeździć.

020

Piotr Kowner-  Ostatnie dwa wyścigi mogą zdecydować o końcowej klasyfikacji w klasie 1N, czyli będzie się działo i myślę , że będę miał w tym swój udział. Po niezbyt udanych dla mnie rundach w sierpniu, będę starał się pojechać jak najlepiej to znaczy jak najszybciej. Z resztą jak na debiutanta w 1N , mogę uznać swój tegoroczny sezon za udany, w związku z tym nie ma presji na wynik, a to daje mi spory komfort przed startem. Bardzo się cieszę z możliwości udziału w wyścigu „Hour Race”, która powstała dzięki zespołowi Garstecki Sport i firmie POL-CAR. Pojedziemy na zmianę z Maciejem Garsteckim. Gorąco zapraszam kibiców, naprawdę będzie się działo. Aktualne informacje o wynikach zespołu i ciekawostki dostępne są na stronie www.Garstecki-Sport.com .

Fot. Grzegorz Kozera

Dodaj komentarz