Garstecki Sport w V i VI rundzie WSMP

Już w najbliższy weekend  na Torze „Poznań” odbędą się 5 i 6  runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2015. W barwach zespołu Garstecki Sport, wystartują Maciej Garstecki i Piotr Kowner.

Maciej Garstecki – Jesteśmy w połowie zmagań tegorocznego sezonu. Przed nami kolejne dwa wyścigi, które mogą zadecydować kto jeszcze będzie liczył się w walce o mistrzostwo w klasie DN-1N.  Upały sięgające 35°C zapowiadają  bardzo trudne warunki dla kierowców i samochodów – oczywiście mimo to  liczę na dobry wynik, chociaż miałem cichą nadzieję, że wreszcie na zawodach popada deszcz 😉 Ze względu na obowiązki służbowe, prawdopodobnie nie uda mi się potrenować w piątek, ale za to zaplanowaliśmy start w wyścigu godzinnym „Hour Race”– moim zmiennikiem będzie Piotr Kowner. Tradycyjnie o moje  auto dbają mechanicy z poznańskiego POL-CARu, ASO FIAT, Alfa Romeo,  Abarth i Jeep.

Piotr Kowner – Odliczam dni do wyścigu, już bym chciał znaleźć się na torze w Poznaniu. Wygląda na to, że może być ciekawie. Trudne warunki – bardzo gorąco oraz jazda zderzak w zderzak jak zwykle gwarantują kibicom ciekawe widowisko. Ponieważ moje doświadczenie w klasie DN-1N jest najmniejsze w całej stawce- dopiero 6 wyścigów- więc cały czas mam co udoskonalać w swojej jeździe. Postaram się poprawić tempo w kwalifikacjach i oczywiście będę atakować 🙂

Aktualne informacje o wynikach zespołu  i ciekawostki  dostępne są na stronie www.Garstecki-Sport.com .

Fot. Grzegorz Kozera

Dodaj komentarz