Gotowi do startu w Czechach

Rally Sudety to przedostania runda Czesko-Morawskiego Pucharu Rajdowego. Na starcie zawodów w Hondzie Civic zameldują się również Mariusz Brylski i Sławomir Szpot.

rally sudety (2)

Rajd odbędzie się w dniach 22 i 23 września 2017 r. W piątek zaplanowano procedury formalne oraz zapoznanie z trasą. W sobotę zawodnicy będą ścigać się na asfaltowych odcinkach specjalnych zlokalizowanych w pobliżu miejscowości Vamberk.

– Rajd to tak naprawdę dwa odcinki przejeżdżane cztery razy – dwa razy w jednym kierunku, dwa razy w drugim – informuje kierowca Mariusz Brylski. – Są to długie odcinki, każdy z nich liczy ponad siedem kilometrów. Łącznie będzie więc do pokonania blisko 60 kilometrów oesowych. I to jest właśnie atut zawodów w Czechach. Na takich odcinkach można złapać odpowiedni rytm jazdy.

Hania” została przygotowana przez zespół BS Rally Team i przetestowana podczas 1 Wyścigu Górskiego FREZOWANIE.PRO w Rościszowie, który odbył się w niedzielę 17 września 2017 r. Mariusz, tym razem bez pilota, zameldował się na mecie na pierwszym miejscu w klasie. W poprzednim starcie u naszych południowych sąsiadów w lipcu 2017 r. podczas XVI RALLY ŽELEZNÉ HORY Mariusz i Sławek zwyciężyli w klasie A2 oraz zajęli doskonałe 12 miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Jak zakończy się rywalizacja w Rally Sudety dowiemy się w sobotę 23 września w godzinach wieczornych. Śledźcie nas na bieżąco na Facebooku www.facebook.com/bsrallyteam/

Pozdrawiamy, BS Rally Team

rally sudety (3)


Ps. Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom, że możemy liczyć na Wasze wsparcie!

PODPISY ZDJĘĆ:

1 – Sponsorzy i partnerzy zespołu rajdowego BS Rally Team

2 – fot.: P. Puchalski Rally Foto – W poprzednim starcie w Czechach Mariusz i Sławek zwyciężyli w klasie A2 oraz zajęli doskonałe 12 miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu

3 – fot.: BS Rally Team – Na zdjęciu od lewej: Sławomir Szpot i Mariusz Brylski

inf.pras.

Dodaj komentarz