Grupa medialna GSMP

Po blisko 10 letniej pracy w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski wiodące firmy zajmujące się promocją, marketingiem oraz medialną stroną funkcjonowania wyścigów górskich w Polsce postanowiły połączyć swoje siły i stworzyć Grupę Medialną GSMP.

Głównym celem jaki przyświeca wspólnej inicjatywie jest popularyzacja wyścigów górskich w Polsce, ale również zapewnienie kompleksowej obsługi zawodnikom, którzy w jednym miejscu mogą otrzymać wszystkie dostępne na rynku medialnym produkty jak: filmy, zdjęcia, informacje prasowe.

W skład nowej grupy, która świadczyć będzie usługi dla zawodników oraz organizatorów rund GSMP 2016 weszły tak znane firmy jak Motorecords.pl, MaxxSport, które realizować będą w pełni profesjonalną obsługę filmową. Co ciekawe to właśnie te firmy przygotują materiał do programu telewizyjnego emitowanego na antenie TVP3 – Motowiadomości, który obejrzeć można będzie w każdą sobotę o godzinie 14:50 i powtórkę w czwartki o 17:05. Do telewizyjnego grona dołączy również zespół TEAM PROMOTION Marketing i PR Sportowy, który zajmie się wywiadami z zawodnikami.

ArkadiuszBar Photography zadba o fotograficzne pamiątki dla każdego zawodnika i przekaże swoje galerie do publikacji na portalu WyscigiGorskie.pl, a także do wyjątkowego magazynu sportu samochodowego Rally and Race, który od kilku lat publikuje bardzo ciekawe artykuły o cyklu GSMP.

Nad obsługą prasową zawodników oraz poszczególnych organizatorów czuwać będzie sprawdzony zespół firmy TEAM PROMOTION Marketing i PR Sportowy, który w swoim dorobku ma blisko 1000 informacji prasowych przygotowanych dla zawodników cyklów GSMP, WSMP, RSMP, Porsche i Lamborghini.

Łącznikiem pomiędzy pięcioma partnerami będzie Najstarszy i najpopularniejszy portal internetowy o wyścigach górskich w Polsce – www.WyscigiGorskie.pl, który na łamach swojej strony, a także na profilu Facebook publikować będzie obszerne relacje z poszczególnych rund, a także materiały filmowe zawodników, materiały The Best of…, zapowiedzi zawodów oraz zdjęcia i wypowiedzi prasowe.

Jeśli jesteś zawodnikiem i potrzebujesz kompleksowej obsługi medialnej w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski to zgłoś się do jednego z naszych partnerów:

Motorecords.pl, MaxxSport, ArkadiuszBar Photography, Team Promotion Marketing i PR Sportowy lub do ekipy redakcyjnej portalu WyscigiGorskie.pl.

Dodaj komentarz