Grzegorz Kozioł przed Załużem

Dwukrotny Mistrz Polski gr A Grzegorz Kozioł startujący Mitsubishi Lancerem Evo VIII w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski już w najbliższy weekend rozpocznie swój 5 sezon. Inauguracja zaplanowana na 14-15 maja na Podkarpaciu rozegrana zostanie w ramach 42 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego – Załuż 2015.

Koziol_Zaluz

W sezonie 2015, Grzegorz Kozioł fenomenalną jazdą wskoczył na 3 stopień podium klasyfikacji generalnej drugiej rundy GSMP, wygrywając z dużo mocniejszymi kierowcami w trudnych deszczowych warunkach pogodowych.

Grzegorz Kozioł

Jak w latach poprzednich inauguracja wyścigów górskich w Polsce odbywa się podczas Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. W tym roku udało mi się trochę pojeździć przed sezonem, dopracować auto i zakupić nowe opony. To sprawia, że czuję pewnie przed GSMP Załuż. Na liście zgłoszeń mamy 93 kierowców. To wpływ międzynarodowych zawodów International Cup, FIA CEZ i FIA CEZ Historic. Fajnie ścigać się w takim towarzystwie. O ile zawsze jesteśmy gościnni to sportowo podczas tego weekendu gościnności dla zagranicznych kolegów nie będzie. Czeka nas czysta sportowa rywalizacja. To już mój kolejny sezon, który startuję w gr. A. W Załużu pojawię się tym samym samochodem lecz w nowym oklejeniu. Zapraszam wszystkich kibiców na trasę w sobotę i niedzielę. Licze na jak najwyższe miejsce  w gr. A oraz klasyfikacji generalnej. Mojego Lancera Evo w tym roku obsługiwać będzie firma M-Tech, a partnerami są Flora z Krakowa oraz Uni-Matic. Patronat medialny nad startami w GSMP 2016 objął portal WyscigiGorskie.pl, który zaprasza was z całą Grupą medialną GSMP na 42 Bieszczadzki Wyścig Górski w okolice Sanoka.

Dodaj komentarz