Gymkhana GRiD 2018 – informacje i transmisja na żywo

Gymkhana GRiD w 2018 roku powraca do RPA. Finał siódmej edycji odbędzie się 1 grudnia br. w Carnival City w Johannesburgu. Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo od godziny 15.00 na stronie http://www.monsternergy.com.

W tym roku ponad 40 kierowców będzie walczyć w dwóch klasach, paląc gumę na specjalnie przygotowanym torze. Wśród nich znajdują się m.in. Ken Block, Petter Solberg, Johan Kristoffersson, mistrz świata FIA, który królował w zeszłym roku w kategorii aut z napędem na obie osie (AWD), Luke Woodham, czterokrotny mistrz klasy aut z napędem na tylną oś (RWD) czy Stephen Baggioni. Pełna lista kierowców znajduje pod tym adresem http://www.gymkhanagrid.com/news/entry-list-unleashed.

Siódma edycja Gymkhany GRiD powraca do kompleksu Carnival City Resort – na jeszcze szybszy, bardziej techniczny tor. Rozkład toru został już przedstawiony i jest dostępny pod tym adresem http://www.gymkhanagrid.com/news/the-track-unleashed.

Gymkhana GRiD 2018 rozpocznie się 1 grudnia o godzinie 15.00. Całe wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo na stronie http://www.monsternergy.com.

Wszystkie informacje o postępie w przygotowaniach do Gymkhany GRiD 2018 dostępne są na https://www.facebook.com/gymkhanagrid/ i http://www.gymkhanagrid.com/.

Zdjęcia z zeszłorocznej edycji Gymkhany GRiD są dostępne na platformie Monster Media pod adresem

https://mm.monsterenergy.com/ExternalLinks/ExternalDownload?mId=290d2746b29fc0ae7f4b29c66a35355fd387f4f7