II Eliminacja Motointegrator Classicauto Cup 2016

Dokładnie miesiąc po rozpoczęciu sezonu Motointegrator Classicauto Cup, na historycznym Torze Kielce w Miedzianej Górze w dniach 2-3 maja odbędzie się II eliminacja tego Pucharu.

MCA Cup to obecnie największy w Polsce piknik rajdowo-wyścigowy poświęcony pojazdom klasycznym i ich miłośnikom. Z jednej strony jest to doskonała okazja do treningu i doskonalenia swoich umiejętności jazdy, z drugiej zaś ciekawa forma spędzenia wolnego czasu w zgodzie z pasją.

Track Day w Kielcach został podzielony na dwa dni atrakcji. 2-go maja zaplanowano trening dla wszystkich chętnych, w tym również osób, które nie są zainteresowane udziałem w samej eliminacji.
Po południu zaś odbędzie się dodatkowa próba w postaci wyścigu na dochodzenie, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem zawodników.

reklama_CACUP_kielce_I_2016

Właściwa rywalizacja rozpocznie się natomiast we wtorek. Odbędą się 2 zapoznania trasy
i 5 przejazdów mierzonych. W sezonie 2016, w zależności od posiadanego auta, oprócz udziału
w ogólnej rozgrywce w ramach wydzielonych 6 grup i poszczególnych klas pojemnościowych, możliwe jest też konkurowanie w innych pucharach, takich jak: Mercedes Challenge, Muscle Car Challenge, Toyota, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) czy też w Pucharze Pań. Już dzisiaj do udziału
w zawodach zgłosiło się ponad 170 załóg!

Zapisy są dostępne na stronie www.classicautocup.pl. Tam też znajdziecie regulamin imprezy. Zachęcamy także do śledzenia profilu Classicauto Cup na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o całym cyklu. Więcej szczegółów już wkrótce.

 

Dodaj komentarz