II i III runda Rally Stage Cup – Znacznie więcej jazdy!

Automobilklub Stargardzki zaprasza wszystkich kierowców do udziału w II i III rundzie, które odbędą się tego samego dnia – 23 kwietnia na lotnisku Kluczewo w Stargardzie Szczecińskim (woj. Zachodniopomorskie). Mimo odbywania się dwóch rund jednego dnia, wpisowe nie ulega zmianie – a samej jazdy po OS’ach będzie znacznie więcej.

 _IMG_4365

W zawodach wystartować może każdy, kto posiada prawo jazdy, samochód z ważnym przeglądem technicznym oraz ubezpieczeniem OC (zalecane NNW). Organizator przygotował dla uczestników 2 odcinki o długości 4.2 km o charterze rajdowo-wyścigowym, które przejeżdżane będą łącznie 10-krotnie. Możliwy jest również przejazd zapoznawczy. A wyniki z poszczególnych przejazdów będzie można śledzić on-line.

 _IMG_4896

Wysokość wpisowego wynosi:

• W I terminie do 5 dni przed zawodami: 210 zł, 200 zł – dla kierowców zrzeszonych w innych automobilklubach oraz 180 zł dla członków Automobilklubu Stargardzkiego,

• W II terminie do 4 dni przed zawodami oraz w dniu zawodów – 250 zł, 220 zł – dla kierowców zrzeszonych w innych automobilklubach oraz 200 zł dla członków Automobilklubu Stargardzkiego.

 _MG_9877

Dokumenty dotyczące II i III rundy zostały już opublikowane na stronie Automobilklubu Stargardzkiego:

– Komunikat nr 1:

http://ak.stargard.pl/wp-content/uploads/2017/04/Komunikat-1-2i3-RSC.pdf

– Regulamin ramowy Rally Stage Cup:

http://ak.stargard.pl/wp-content/uploads/2017/03/Regulamin-ramowy-Rally-Stage-Cup-2017.pdf

– Formularz zgłoszeniowy oraz lista już zapisanych kierowców:

Rally Stage Cup – lista zgłoszeń

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Automobilklubu Stargardzkiego:

2 i 3 Rally Stage Cup

 _MG_9930

Uczestnicy, którzy zostaną najwyżej sklasyfikowani, zostaną nagrodzeni medalami, zarówno w klasyfikacji generalnej jak również w poszczególnych klasach. W klasyfikacji sezonowej na najlepszych zawodników czekać będą nagrody rzeczowe.

Dla zawodników startujących w pełnym cyklu (z dopuszczalnym pominięciem jednej rund) Rally Stage Cup 2017, H-RT Auto & Motorsport zapewnia rabat na zakup akcesoriów / zrobienie rollbar’a / klatki wg. zał. J i montaż.

Zapraszamy na oficjalny FP Rally Stage Cup:

https://www.facebook.com/RallyStageCup

 

inf. pras.
Agniess.pl

Dodaj komentarz