II RUNDA ORLEN SUPER RACE na Torze BKM Racing w Dębskiej Woli (gm. Morawica) 10-12.07.2020.

Już w najbliższy weekend załogi staną do walki z czasem i mocną konkurencją w wyścigu ORLEN SUPER RACE na torze BKM Racing w Dębskiej Woli. Cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród zawodników wyścigi ORLEN Super Race, przyciągają coraz więcej załóg nie tylko z Polski, ale też z Czech i Niemiec. Na linii startu coraz chętniej stają do rywalizacji zawodniczki, równie waleczne i wytrwałe. Tutaj nie ma recepty na wygraną! Na sukces składa się kilka rzeczy: trening, technika jazdy, rozłożenie sił na cały oes czasowy, przygotowanie sprzętu, maksymalne skupienie i koncentracja. Techniczna pętla obejmująca trasy toru motocrossowego i tereny gminy Morawica okaże się szczęśliwa dla tych załóg, które przemierzą ją w podanym czasie najszybciej i jak największą ilość razy. Wyniki na bieżąco będzie można śledzić na stronie motoresults, tak więc każdy może kibicować na bieżąco naszym sportowcom i zagrzewać ich do walki o podium.

Spektakularne przejazdy oraz skoki uchwyci najnowszej generacji sprzęt naszego partnera fotograficznego FUJIFILM.

Sponsorem Tytularnym cyklu wyścigów pod nazwą SUPER RACE jest PKN ORLEN. To największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej prowadząca działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji i w Kanadzie, której produkty oferowane są w ponad 100 krajach na 6 kontynentach.

W ramach ORLEN Super Race i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-Am SUPER RACE.

Wstępny harmonogram ORLEN Super Race Tor BKM Racing Dębska Wola / gmina Morawica, 10-12.07.2020:

Piątek, 10.07.2020:

16:00 – 20:00 – Rejestracja zawodników oraz badania kontrolne pojazdów. Hotel Grafit – Kostomłoty. Klasy: Moto, Quad 2×4, Quad 4×4, SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport.

Sobota, 11.07.2020:

8:00 – Rejestracja Tor Dębska Wola

9:00 – Odprawa z zawodnikami z klas SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport.

9:15 – Okrążenie zapoznawcze dla klasy SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport.

9:45 – Ostateczna godzina wjazdu do strefy startu dla klasy SSV Turbo. Załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, nie wezmą udziału w prologu. Prolog dla klasy SSV Turbo.

10:30 – Wjazd do strefy startu klasy SSV, Sport, Super Sport. Załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, nie wezmą udziału w prologu. Prolog dla klasy SSV, Sport, Super Sport.

11:30 Wjazd od strefy startu klasy SSV Turbo. Na załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie. 50 minutowy wyścig dla klasy SSV Turbo.

13:00 Wjazd do strefy startu dla klas SSV, Sport, Super Sport. Na załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie.

60 minutowy wyścig dla klasy SSV, Sport, Super Sport.

14:30 Odprawa z zawodnikami z klas Quad 2×4 i Quad 4×4

14:45 Okrążenie zapoznawcze dla klasy Quad 2×4 i Quad 4×4.

15:15 Wjazd do strefy startu klasy Quadów 2×4 i Quadów 4×4. Na zawodników, którzy nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie. 120 minutowy wyścig dla klasy Quadów 2×4 i Quadów 4×4.

18:00 Uroczyste zakończenie dla klasy Quadów 2×4 i Quadów 4×4

Niedziela,12.07.2020:

9:00 – Okrążenie zapoznawcze dla klasy SSV Turbo.

Od 9:00 – rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów z klasy Moto.

9:30 – Wjazd do strefy startu dla klasy SSV Turbo, Na załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie. 50 minutowy wyścig dla klasy SSV Turbo.

10:45 – Okrążenie zapoznawcze dla klas SSV, Sport, Super Sport.

11:15 – Wjazd od strefy startu klas SSV, Sport, Super Sport. Na załogi, które nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie. 60 minutowy wyścig dla klas SSV, Sport, Super Sport.

12:30 – Odprawa z zawodnikami z klasy Moto w biurze imprezy. Okrążenie zapoznawcze dla klasy Moto.

13:00 – Uroczyste zakończenie dla klas SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport.

13:00 – Wjazd od strefy startu klasy Moto. Na zawodników, którzy nie pojawią się na starcie w wyznaczonym czasie, zostanie nałożona kara czasowa określona w komunikacie. 60 minutowy wyścig dla klasy Moto.

14:00 – Uroczyste zakończenie dla klasy Moto.

Baza zawodów i park maszyn (sobota i niedziela):

Tor BKM Dębska Wola

Zapisy w piątek oraz baza noclegowa:

Hotel Grafit

Kielecka 120, 26-085 Kostomłoty Pierwsze

Telefon: 41 303 22 25

Regulamin:

http://super-rally.eu/regulamin

Klasy:

Moto

Quad 2×4

Quad 4×4

SSV

SSV Turbo

Sport
Super Sport

Rejestracja:

http://super-rally.eu/pl/events/view/i1069-orlen-super-race-tor-bkm-racing-debska-wola

Sponsorem Tytularnym jest PKN ORLEN

Podziękowania dla Partnerów wydarzenia: Moto-AR, Tombet, Benzina, Can-am, Taurus Sea Power, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, Inflandia, Drukarnia polDRUK.pl, SJCAM, Sempler, MAXXIS, FUJIFILM, Quersus, CST, ice-tec, Customic, Integral, BestQuad Olkusz, Hiro, opony4x4.eu, Rota-Med., Hotel Grafit.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

inf.pras.