III runda szutrowego Pucharu Toru Słomczyn

Automobilklub Rzemieślnik zaprasza do Słomczyna na trzecią edycję RallySprintu o Puchar Toru dla kierowców amatorów. 27 czerwca na uczestników będą czekać ponownie odświeżone próby, proste nawigacyjnie, bez lawirowania wokół słupków i opon. Modyfikacji uległa również próba na samym torze Słomczyn. Prosta formuła pozostaje bez zmian. Trzy próby jechane trzy razy według dowolnej kolejności.

 II runda Puchar Toru S?omczyn 2015   

Wystartować można każdym autem z ważnymi dokumentami drogowymi. Dopuszczone będą także auta sportowe posiadające książeczkę sportową. Impreza odbywa się w całości na terenie prywatnym z wyłączeniem dróg publicznych. Dzięki temu drogi dojazdowe ograniczone są do minimum, a pomiędzy próbami można poruszać się nawet pieszo.

 

Udział pilota jest opcjonalny. W Pucharze Toru Słomczyn wystartować może sam kierowca lub nawet kilku kierowców jednym autem jeśli każdy osobno zgłosi się do imprezy. Po zakończeniu rywalizacji, w oczekiwaniu na wyniki dla uczestników PTS organizowana będzie Pojeżdżawka.

II runda Puchar Toru S?omczyn 2015

W parku maszyn przy torze Słomczyn można zbudować własną strefę serwisową. Udostępniony będzie także grzybek dla kibiców i członków zespołów. Nie ma więc potrzeby opuszczania Słomczyna przez cały czas Pucharu Toru.

 

Nowością będzie system wyników dostępny online, czyli wyniki na żywo dostępny przez urządzenia mobilne przez samych zawodników jak i każdej osoby która ma dostęp do internetu. Będzie można na bieżąco porównywać czasy na poszczególnych próbach.

II runda Puchar Toru S?omczyn 2015

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 czerwca na stronie Automobilklubu Rzemieślnik. Zapraszamy do udziału i do kibicowania podczas efektownych szutrowych przejazdów.

 

www.ak-rzemieslnik.pl

II runda Puchar Toru S?omczyn 2015

inf.pras.

Dodaj komentarz