iloveRally – Rajdowe Show w samym sercu Katowic.

Już 11 czerwca odbędzie się wielkie rajdowe show w samym sercu miasta. Po raz dziewiąty będziemy mogli poczuć sporą dawkę emocji podczas kolejnej edycji iLoveRally, którą organizuje Stowarzyszenie X. Każdy, kto interesuje się sportami motorowymi, będzie mógł z bliska podziwiać prawdziwe wyścigowe i rajdowe bestie, obserwować pokazy driftu, porozmawiać z mechanikami i zawodnikami, dzieląc się swoją pasją z innymi.

50 51 52 53 55 56

iLoveRally to niewątpliwie jedyna taka impreza motoryzacyjna na Śląsku, która łączy środowisko motoryzacyjne i jednocześnie promuje bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Tu spotykają się pasjonaci, profesjonaliści oraz amatorzy, dzieląc się swoimi zainteresowaniami w doborowym towarzystwie. Tegoroczna impreza, to nowa formuła, dodatkowy nowy odcinek pokazowy i nowe atrakcje. Rajdowe show pojawi się pod najwyższym budynkiem w Katowicach – budynkiem Altus oraz na terenach „Strefy Kultury”. Na trasie prócz kierowców rajdowych zaprezentują się drifterzy i kartingowcy.

Na wszystkich kibiców, którzy 11 czerwca odwiedzą imprezę iLoveRally, będą czekały liczne atrakcje i konkursy. Na ulicy Chełkowskiego w Katowicach zlokalizowany będzie otwarty Park Kibica, gdzie zaprezentują się maszyny rajdowe, wyścigowe, 4X4, driftowe czy zabytkowe, natomiast pod NOSPR w Strefie Kultury usytuowany będzie Park Atrakcji, gdzie znajdzie się tor gokartowy, szkolenia z pierwszej pomocy, pokazy ratownictwa i bezpieczeństwa w samochodzie. W trakcie imprezy będziemy gościć znanych kierowców rajdowych, którzy opowiedzą o tym jak zacząć karierę rajdowca, o rajdach samochodowych i ich rozwoju w Polsce. W poprzednich edycjach iLR odwiedził m.in. Kajetan Kajetanowicz, Tomek Kuchar, Wojtek Chuchała, Andi Mancin czy Sobiesław Zasada. Na uważnych kibiców będą czekać nagrody!!

 logo iLR16_na jasne tło

iLR16_MAPKA 3D

Najnowsze informacje o imprezie znajdą Państwo na kanale facebookaiLoveRally. 

Dodaj komentarz