IV runda SJCAM Super Rally / IV runda Pucharu Can-am po raz pierwszy w Legnicy (8-10.06.2018) Duch rycerza Ottona z zamku przyjdzie kibicować

Zapraszamy wszystkich do Legnicy na IV rundę SJCAM Super Rally / IV rundę Pucharu Can-am pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta – Tadeusza Krzakowskiego.


Legnica – to miejsce przesiąknięte na wskroś historią. W XIII wieku, bitwie pod Legnicą przyglądał się górujący do dziś nad miastem Zamek Piastowski – jeden z najstarszych zamków znajdujących się na terenie Polski. W ten weekend będzie świadkiem kolejnego ważnego wydarzenia – walce o podwójne punkty w klasyfikacji generalnej SJCAM Super Rally / Pucharze Can-am! Centrum akcji – baza i biuro usytuowane będą w równie symbolicznym miejscu – na Stadionie Miejskim, który na co dzień służy rozgrywkom piłkarzy Miedzi Legnica. Emocje, niczym na meczu piłkarskim, na pewną sięgną zenitu, a mieszkańcy będą mieli wspaniałą okazję, by uczestniczyć w tym trzydniowym wydarzeniu i poczuć rajdowego ducha.. i tylko rajdowego! Bo mamy nadzieję, że nie odwiedzi nas duch rycerza Ottona, który nocą wychodzi z zamku i straszy zagubionych rajdowców w uliczkach miasta.

SJCAM_SUPER_RALLY-PUCHAR_CAN-AM_Legnica_2018_PLAKAT
Organizatorzy przygotowali dla zawodników szybkie i techniczne trasy o podłożu leśnym i szutrowym wymagające stuprocentowej koncentracji! Będą podjazdy, zjazdy, fragmenty proste i kręte. Będzie wszystko, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie! Przejazdy zawodników zarejestrują nasze kamerki SJCAM, tak więc będzie co wspominać.


Dla najlepiej przebranego ducha rycerza Ottona z Zamku Piastowskiego czeka nagroda! Czekamy na rycerzy podczas odprawy (9 czerwca) w sobotę o godz. 9:00 na stadionie miejskim!


W ramach serii SJCAM Super Rally 2018 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w  Pucharze Can-am.

Na zwycięzców IV rundy czekają wspaniałe nagrody od naszych sponsorów, m.in. firmowe ubrania i sprzęt od firmy Taurus Sea Power – dystrybutora pojazdów firmy Can-Am BRP,  kamerki sportowe i sprzęt nagłośnieniowy od firmy SJCAM. Firma Teehonled Polska obdaruje zawodników zestawami oświetlenia LED, Inflandia – pufami, Yato – profesjonalnymi zestawami narzędzi, Quadowanie.pl gadżetami. Załogi otrzymają również kosmetyki samochodowe GS27. Załogi samochodowe powalczą o komplet opon 4×4 od firmy Terenowe opony4x4.eu.


HARMONOGRAM IMPREZY:


Piątek, 8.06.2018

15:00 – 20:00 – Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.

19:00 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 9.06.2018

9:00 – Odprawa zawodników w biurze imprezy. Wybory najlepiej przebranego ducha rycerza Ottona z Zamku Piastowskiego.

10:00 – Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela, 10.06.2018

9:00 – Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

15:00 – Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom IV rundy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom IV rundy Pucharu Can-Am Super Rally.

BAZA IMPREZY:

Stadion MKS Miedź Legnica

Hetmańska 2

59-200 Legnica


Rejestracja:
http://www.super-rally.eu/users/register/

Regulamin:
http://super-rally.eu/regulamin

Klasy:
Moto
Quad 2×4
Quad 4×4
SSV (UTV)
SSV Turbo
Buggy
Sport (samochody seryjne) do 150 KM
Sport (samochody seryjne) pow. 150 KM
Super Sport (samochody modyfikowane) do 150 KM
Super Sport (samochody modyfikowane) pow. 150 KM

 


Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: SJCAM, Sempler, E’NOD Audio, Miasto Legnica, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, TAG Heuer, Can-am, Taurus Sea Power, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, YATO, Teehonled Polska, Quadowanie.pl, Inflandia, kosmetyki samochodowe GS27, Line-X, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, Terenowe opony4x4.eu, Tombet, Customic, Rota-Med., Hotel Legnicki.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i
na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

inf.pras.

Dodaj komentarz