Jacek Jurecki i Michał Trela mocno zmotywowani przed Nadwiślańskim

W stawce 42 startujących załóg na trasach Rajdu Nadwiślańskiego kibice znów będą mogli w akcji zobaczyć Forda Fiestę R2T. Po debiucie w Rajdzie Wisły, duet Jurecki / Trela ponownie wsiada do Fiesty, żeby walczyć o kolejne punkty w Klasie 4 i 2WD.

   JJurecki F03 - Autor Tomasz Filipiak

Jacek Jurecki: „Po przygodach na Rajdzie Wisły pozostał spory niedosyt, więc jesteśmy mocno zmotywowani przed tym startem. Przyjeżdżamy na Puławy, żeby zbierać punkty, a przede wszystkim wygrać. Wrzesień jest bardzo intensywny pod względem startów, ale dzięki pomocy partnerów mamy okazję znów wsiąść do Forda Fiesty R2T. W Rajdzie Nadwiślańskim wspierają nas: Blachdom Plus, Wokar-Bis, Konkret, IMBUDIZOL, ASC Bielsko-Biała, Hoja i Pokrycia Dachowe Pniok Sylwester.

 JJurecki F02 - Autor Tomasz Filipiak

Odcinki, które nas czekają trudno porównać do Rajdu Wisły, bo dużo tutaj prostych i oporów. Będzie bardzo szybko, a wszystko na to wskazuje, że pojedziemy w deszczu, więc zapowiada się ciekawie. Pierwszy etap to tylko dwa odcinki, więc jak dla mnie trochę mało, jak ja cały dzień rywalizacji, ale zaczynamy intensywnie, od dwukrotnego przejazdu 23 kilometrowego Wilkowa.

Zapraszamy do śledzenia rywalizacji i trzymajcie mocno kciuki.”

 JJurecki F01 - Autor Tomasz Filipiak

Michał Trela: „Przed nami kolejny ważny start i walka o punkty. Nasz cel na ten weekend to pierwsze miejsce, ale zadanie nie będzie proste. Są tutaj kręte fragmenty, ale zdecydowanie więcej jest prostych, które kończą się ostrym hamowaniem, przed 90-tkowymi zakrętami, więc szybkie tempo będzie tu trudno utrzymać. Samochód pozytywnie nas zaskoczył na Wiśle, a zobaczymy jak spiszę, się w takiej konfiguracji odcinków. Do zobaczenia na trasie Rajdu Nadwiślańskiego!” 

inf.pras.