Jacek Jurecki i Michał Trela startują na szutrach

Wśród 44 zgłoszeń do Rajdu Kaszub, znaleźli się także Jacek Jurecki i Michał Trela, trzecia załoga grupy 2WD Rajdu Świdnickiego. W ten weekend stawka samochodów napędzanych na jedną oś również zapowiada się bardzo mocna. Rajd składać się będzie z 11 odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 123 km, a pierwszy z nich rusza już w sobotę od godziny 10:55. 

Zwidnicki 2016 - Foto 024 - autor Tomasz Filipiak   

Jacek Jurecki: „Po kilku latach znów mam okazję pojechać szutrowy rajd. Nie mieliśmy tego startu we wcześniejszych planach, ale dzięki wsparciu naszych partnerów możemy tutaj się pojawić. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie BLACHDOM PLUS, ALBUD OKNA I DRZWI, IWONEXBUD, ASC, HOJA i MOTOWIZJA. Pojedziemy oczywiście Citroenem C2 R2 przygotowanym przez firmę EVOTECH.

Zwidnicki 2016 - Foto 025 - autor Tomasz Filipiak
Będzie to bardzo ważny weekend w odniesieniu do punktacji całego sezonu, zwłaszcza, że pojedzie tutaj cała czołówka naszej klasy. Będzie to mój trzeci start w życiu na luźnej nawierzchni i pierwszy w samochodzie R2 ale, mimo, że mamy słabszy samochód od rywali to damy z siebie wszystko i nasz cel to przywieź znad morza jak najwięcej punktów.  Trzymajcie kciuki.” 

Zwidnicki 2016 - Foto 029 - autor Tomasz Filipiak

Michał Trela: „Nie często trafia się szansa na start w szutrowej rundzie Mistrzostw Polski, dlatego cieszę się, z tej okazji. Na pewno będzie to trudny dla nas rajd, ponieważ wsiądziemy do rajdówki, już na rajdzie, bez testów. Jechałem kilka lat temu rajd szutrowy w tych okolicach i wtedy było bardzo pozytywnie. Dużo zależy od pogody, ale o tym przekonamy się na miejscu. Czekam z dużą ciekawością na pierwszy odcinek.”  

Zwidnicki 2016 - Foto 032 - autor Tomasz Filipiak

inf.pras.

Dodaj komentarz