Jesus Nava ma nowy samochód? Zobacz, czym przyjechał na trening!

Mieszkańcy Manchesteru nie kryli zdziwienia, gdy ulicami miasta przemieszczał się piłkarz City Jesus Nava. Jednak to nie piłkarz, lecz jego środek lokomocji wprawiał przechodniów w osłupienie. Zawodnik Obywateli prowadził bolid Formuły 1.

   navas_betsafe_f1

Maszynę należącą do Team Betsafe na co dzień można oglądać jedynie na specjalistycznych trasach wyścigowych, jednak z okazji nadchodzącego rajdu Gumball 3000 została ona przystosowana do ruchu drogowego. Jest to jedyny na świecie egzemplarz,  którym można legalnie podróżować po drogach publicznych. Piłkarzowi Manchesteru City samochód udostępnił Betsafe – oficjalny sponsor klubu. Grający w pomocy Jesus Navazadziwił nie tylko innych uczestników ruchu, lecz także swoich klubowych kolegów – Aleksandara Kolarova i Willy’ego Caballero, podjeżdżając superszybkim bolidem pod boisko treningowe. Na załączonym filmie gracz Premier League z pokerową miną parkuje 640-konny samochód tak, jakby robił to codziennie.

 navas_betsafe_f1_2

Obejrzyj wideo z piłkarzem Man City w bolidzie F1:

https://youtu.be/GMnvFqnLfxo

 caballero_betsafe_f1_1

W tym roku, jednym z punktów postojowych legendarnego wyścigu Gumball 3000 jest Etihad Stadium. Ponadto, 2 maja będzie można obejrzeć bolid Team Betsafe F1 w wybranych lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii. Mimo, że trasa tegorocznej edycji rajdu nie przebiega przez Polskę, jego organizatorzy nie zapomnieli o fanach znad Wisły. W ramach konkursu Gumball Challenge do 1 czerwca mogą oni odebrać oryginalne ubrania Gumball 3000.

kolarov_betsafe_f1_3

Więcej szczegółów nahttp://gumball-challenge.pl.

navas_kolarov_betsafe_f1

inf.pras.

 

Dodaj komentarz