Jurecki i Trela w Fieście Proto wracają na odcinki Rajdu Śląska

4. Rajd Śląska, druga runda cyklu, wyznaczy w tym sezonie półmetek rywalizacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na strefie serwisowej na Stadionie Śląskim w Chorzowie pojawią się także Jacek Jurecki i Michał Trela. Dotychczas, na odcinkach Górnego Śląska kibice mogli zobaczyć reprezentantów Blachdom Plus Rally Team za kierownicą Peugeota 208 R2, w którym sięgnęli w 2. Rajdzie Śląska 2018, po zwycięstwo w „ośce”. Tym razem będzie to jednak nowe wyzwanie – debiut za kierownicą Forda Fiesty Proto, przygotowanym przez Stec Motorsport.

12 września 2020 zmierzą się o punkty z 11 rywalami w Open 4WD. Będzie to więc druga, po Klasie 2, najmocniej obsadzona stawka. O wynikach zadecyduje walka na ponad 100 km OS-owych.

Jacek Jurecki: Rajd Śląska będzie kolejną odsłoną tegorocznego, krótkiego sezonu. Początek, na trasach w Rzeszowie nie był dla nas udany, ale nie poddajemy się i wracamy z jeszcze większą motywacją. Dzięki zaufaniu Blachdom Plus, Albud Okna i Drzwi, Sonax, Radex Bielsko-Biała, 3W Maszyny, Tradepol Group, BTJ Zabudowy Pojazdów, infracomplex, Pokrycia Dachowe Sylwester Pniok oraz ASC w ten weekend zmierzymy się o punkty na odcinkach Górnego Śląska.

Można powiedzieć, że Rajd Śląska traktujemy, jak domową imprezę, więc wynik osiągnięty tutaj, wśród naszych kibiców, ma tym większą wartość. Liczymy na mocno zaciśnięte kciuki.

inf.pras.