Karting ponownie jednym z najpopularniejszych sportów – Tarnowski Plebiscyt Sportowy rozstrzygnięty!

Dwóch zawodników kartingowych klubu TTSK K-TEAM Tarnów Piotr Dembiński i Marcel Kuc znaleźli się w gronie najpopularniejszych sportowców ziemi tarnowskiej, plebiscytu organizowanego przez Gazetę Krakowską.
gala01
Najbardziej popularnym sportowcem ziemi tarnowskiej w roku 2015 w kategorii seniorów został przedstawiciel sportu kartingowego – Piotr Dembiński. W kategorii juniorów i młodzieżowców największą sympatią fanów cieszyła się tenisistka stołowa Katarzyna Galus, a do grona najpopularniejszych młodych sportowców został również wybrany: najlepszy w kraju młody kartingowiec Marcel Kuc.
W gronie laureatów nie mogło również zabraknąć wielokrotnego triumfatora poprzednich edycji – Janusza Kołodzieja, kapitana brązowych medalistów Drużynowych Mistrzostw Polski na Żużlu.

Kibice w ten sposób ponownie zadecydowali, że sporty motorowe w Tarnowie i regionie należą do grona najpopularniejszych sportów. Dla naszych młodych zawodników kartingowych to ponowny spory sukces, potwierdzając po raz kolejny jak dużym zainteresowaniem cieszy się sport kartingowy w regionie.

gala02

Prezentacja laureatów i wręczenie pucharów, dyplomów oraz upominków miały miejsce 15 lutego br. w Dworku Modrzewiowym Hotelu Crystal Park podczas tradycyjnej Gali Tarnowskiego Sportu. Kibice oddali rekordową liczbę ponad 30 tysięcy głosów, które można było oddawać na kilka sposobów: m.in. za pomocą kuponów drukowanych w „GK”, SMS-ów i poprzez Facebooka.

Wszystkim laureatom gratulujemy, w imieniu naszych zawodników kartingowych Marcela i Piotra, składamy serdeczne podziękowania za oddane głosy pasjonatom i fanom motorsportu.

gala03

Laureaci Tarnowskiego Plebiscytu Sportowego 2015

Juniorzy

1. Katarzyna Galus – (tenis stołowy - LUKS Galux Skrzyszów)

2. Klaudia Gęślak – (piłka nożna - Naprzód Sobolów)

3. Krzysztof Kozak – (judo – MOSiR Bochnia)

4. Natalia Korzec – (karate – Tarnowski Klub Karate Kyokushin)

5. Marcel Kuc – (karting – TTSK K-Team Tarnów)

6. Michał Bardo – (boks – Tiger Tarnów)

7. Natalia Cieśla – (siatkówka – UKS Jedynka Tarnów)

8. Bartłomiej Smuczyński – (piłka nożna – Termalica Bruk-Bet Nieciecza)

9. Katarzyna Mleczko – (siatkówka – UKS Jedynka Tarnów)

10. Arkadiusz Dziarmaga – (judo – Błękitni MPEC Tarnów)

Seniorzy

1. Piotr Dembiński – (karting – TTSK K-TEAM Tarnów)

2. Sabina Podlasek – (siatkówka – Grupa Azoty PWSZ Tarnów)

3. Izabela Czapeczka – (piłka nożna – Naprzód Sobolów)

4. Łukasz Nowak – (piłka ręczna – SPR Tarnów)

5. Janusz Kołodziej – (żużel – Unia Tarnów)

6. Justyna Kapustka – (piłka nożna – MKS Tarnovia Tarnów)

7. Damian Kiwior – (boks – Tiger Tarnów)

8. Marcin Dzieński – (wspinaczka – KU AZS PWSZ Tarnów)

9. Sebastian Nowak – (piłka nożna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza)

10. Inez Pfeifer – (siatkówka – Grupa Azoty PWSZ Tarnów)

gala04

inf.pras.