Kawa i Samochody ponownie pod Warsaw Spire

W najbliższą sobotę, 9 czerwca, na Placu Europejskim w Warszawie odbędzie się pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu Kawa i Samochody. Cykliczne wydarzenie organizowane przez sieć kawiarni DaftCafe już po raz piąty przyciągnie warszawskich miłośników motoryzacji. Jego uczestnicy będą mogli z bliska obejrzeć sportowe i zabytkowe auta, a także porozmawiać z ich właścicielami przy kubku pysznej kawy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wyjątkowe samochody, kawa jakości speciality i nowoczesna przestrzeń Placu Europejskiego – to wyróżniki spotkania, które odbędzie się w sobotę na warszawskiej Woli. Już od godz. 10.00, uczestnicy Kawy i Samochodów będą mogli podziwiać auta takich marek jak: BMW, Lexus, Ferrari, Porsche, Aston Martin, Mercedes-Benz czy Audi. Motoryzacyjne perełki będą prezentowane zarówno przez największych dealerów samochodowych, jak i indywidualnych pasjonatów czterech kółek. Ponadto uczestnicy Kawy i Samochodów będą mieli szansę obejrzeć wnętrza wyścigowych i rajdowych aut Daftracing, a także zajrzeć pod maski unikatowych, kolekcjonerskich pojazdów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na imprezie Kawa i Samochody zamykającej poprzedni sezon pojawiło się ponad 100 niezwykłych aut, a niektóre modele można było zobaczyć u nas po raz pierwszy poza salonem. DaftCafe chce dzielić się swoją pasją do najlepszej kawy i szybkich samochodów, dlatego
w tym sezonie po raz piąty spotykamy się w pobliżu sztandarowego lokalu DaftCafe zlokalizowanego w Warsaw Spire
– mówi Michał Ratajczyk, współwłaściciel DaftCafe, kierowca zespołu Daftracing.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wydarzenie Kawa i Samochody odbędzie się w sobotę, 9 czerwca i potrwa od godz. 10.00
do 14.00. Zarządcy kompleksu Warsaw Spire, należącego do Ghelamco Polska, udostępnili na czas spotkania cały teren Placu Europejskiego. Wstęp jest bezpłatny, a swoje auto może zaprezentować każdy. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: WP Autokult, Esquire Polska, Motowizja, portal Nasze Miasto oraz Car Spotting Polska. Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia na Facebooku:
Kawa i Samochody by DaftCafe #5.

 KawaISamochodybyDaftCafe3

***

inf.pras.

Dodaj komentarz