Komentarze zawodników GT3 Poland po finałowym wyścigu pucharu Porsche GT3 Cup Challenge

Rafał Mikrut i Marcin Jedliński na czele tabeli Porsche Platinum GT3 Cup Challenge Central Europe. Zapraszamy do zapoznania się z ich wypowiedziami:

mikrut poznan

Rafał Mikrut

Kiedy wysiadłem z samochodu po zakończeniu zawodów poczułem ulgę, a jednocześnie wielką radość z ukończenia ostatniego wyścigu sezonu. Udało się zająć pierwsze miejsce w sezonie 2015 pucharu GT3 Cup Challenge Central Europe. Jestem przeszczęśliwy z wyniku. Utrzymałem zimną głowę, pojechałem bardzo spokojnie, nie chciałem wdawać się w walkę. Podczas zakończenia i wręczenia nagród za ostatni wyścig polały się na mnie litry szampana, co przypieczętowało świadomość zwycięstwa. Gratuluję wszystkim osiągniętych wyników i dziękuję całemu teamowi GT3 Poland.

JedliDski PoznaD

Marcin Jedliński

Jestem mega zadowolony. Miałem możliwość ataku Grześka, ale jechał dobrze i w finale nie chciałem spowodować kontaktu. Pojechałem na miarę swoich możliwości robiąc najszybsze kółko. 2 miejsce na koniec sezonu. Podczas wyścigu WSMP zaliczyłem drugie zwycięstwo tego weekendu i zdobyłem tytuł Wicemistrza Polski w klasie D4+3500. To był bardzo dobry udany weekend. Serdecznie gratuluję Rafałowi zwycięstwa w tym sezonie w Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe. Cały zespół GT3 Poland spisał się naprawdę świetnie i możemy świętować dwa tytuły Mistrzów Polski i dwa pierwsze miejsca w pucharze oraz drugie miejsce w klasie S, mojego taty.

 

Końcowa punktacja Porsche Platinum GT3 Cup Challenge Central Europe
1. Rafał Mikrut 231
2. Marcin Jedliński 224
3. Grzegorz Moczulski 208
4. Robert Kępka 174
5. Piotr Wójcik 170
6. Stanisław Jedliński 128
7. Jarosław Budzyński 122
8. Dominik Kotarba-Majkutewicz 97
9. Wiesław Lukas 86
10. Juliusz Syty 49

inf.pras.

Dodaj komentarz