Kto zostanie Mistrzem Zimy Super Rally 2020?

W dniach 10-11 stycznia 2020 roku odbędzie się zimowa edycja Super Rally / Puchar Can-am przy wsparciu gminy Sobków i firmy Tombet w Sobkowie (w województwie świętokrzyskim), która rozpocznie nowy sezon rajdowy 2020. Malownicze miejsce nad brzegiem rzeki Nidy z ruinami zamku pamiętającymi czasy założyciela miasta – Stanisława Sobka, już 10 stycznia będzie gościło rajdowców z całej Polski i z Czech.

W piątek, 10 stycznia, zapraszamy od godziny 15:00 do biura imprezy (Hotel Grafit), gdzie odbędzie się rejestracja zawodników, odbiory administracyjne i badania kontrolne. W sobotę, 11 stycznia, dzień rozpocznie się od zapoznania z trasą. Zawodnicy swoimi rajdówkami wyruszą spod Szkoły Podstawowej w Sobkowie przy ul. Źródłowej 4 o godzinie 7:45, a następnie o 8:45 odbędzie się odprawa załóg i pierwszy zawodnik przekroczy Start Honorowy o godz. 9:00. Zakończenie i dekorację zwycięzców przewidziano na godzinę 16.30 w Szkole Podstawowej w Sobkowie

Dla uczestników przygotowano dwa nowe odcinki o długości około 20 km w dwóch oesach, które będą powtarzane kilkakrotnie. Będzie zimowo, ale w bazie imprezy nikt na mróz nie będzie narzekał, bo atmosfera na Super Rally jest zawsze gorąca! Tak więc zapraszamy do kibicowania, fotografowania i do zabawy!

 

W ramach rywalizacji Mistrz Zimy Super Rally – Tombet Edition 2020 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w  Pucharze Can-Am Super Rally.

 

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

Piątek – 10.01.2020

15:00 – 21:00 – Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów

(Hotel „Grafit” **** ul. Kielecka 120, Kostomłoty Pierwsze k/Kielc  26-085)

Klasy: Quad 2×4, Quad 4×4, SSV, SSV Turbo, Sport, Super Sport.

 

Sobota – 11.01.2020

7:45 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi (zbiórka pod SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

8:45 – Odprawa zawodników w biurze imprezy (SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

9:00 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej (SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

16:30 – Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom  Mistrz Zimy Super Rally oraz zwycięzcom Mistrz Zimy Pucharu Can-am Super Rally (SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

20:30 – Przedstawienie projektu Super Race / Rally na 2020 rok, dyskusja na temat wybranych punktów regulaminu (Hotel „Grafit” ****)

 

 

KLASY:

Quad 2×4

Quad 4×4

SSV

SSV Turbo

Sport

Super Sport

 

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów wydarzenia: Gmina Sobków, Firma TOMBET, SJCAM, Sempler, oponyquad.pl, MAXXIS, CST, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, TAG Heuer, Can-am, Taurus Sea Power, poldruk.pl, Hiro, NTT System, Inflandia, Quersus, Best Quad Olkusz, opony4x4.eu, Customic, REPAS-TURBA české, METROBUD, Rota-Med oraz Hotel Grafit.

 

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

inf.prac.