Kupić wyciszone dźwięki…

Natalka urodziła się 29.11.2015 r. Za kilka dni skończy pół roczku. Już po wstępnych badaniach po jej urodzeniu, jej mama usłyszała diagnozę, że malutka może nie słyszeć. W lutym oraz w maju br. Natalka miała przeprowadzane badania w Klinice Otolaryngologii, gdzie postawiono diagnozę, że Natalka ma niedosłuch – na jedno uszko 40 dB, a na drugie 50 dB. Aby normalnie funkcjonować musi nosić dwa aparaty słuchowe.
Kup_1 (1) Kup_1 (2) Kup_1 (3) Kup_1 (4) Kup_1 (5)   
Koszt jednego aparatu to 6500 zł. Razem z wkładkami koszt dwóch aparatów wynosi 13300 zł. Na chwilę obecną mama Natalki ma zagwarantowane dofinansowanie w wysokości 4120 zł z NFZ. Stara się o orzeczenie o niepełnosprawności, aby można było uzyskać dofinansowanie z PFRON. Jednak to wymaga czasu, a Ona już nie może czekać. Natalka jest pogodnym dzieckiem, małym aniołkiem, który żeby poprawnie mówić, musi dobrze słyszeć. Teraz jest okres w którym malutka rozwija się najszybciej, dlatego każda chwila zwłoki może negatywnie wpłynąć na dalszy prawidłowy rozwój Natalki. Niestety mamy nie stać na pokrycie pozostałego kosztu aparatów słuchowych tj. 9180 zł. Dlatego zmuszona jest do zwrócenia się do Was o pomoc w zebraniu pieniędzy i zapewnieniu Natalce prawidłowego rozwoju.
Na ten cel przeznaczone zostaną środki zebrane w formie licytacji startu na prawym fotelu przepiękną Toyotą Corollą w trakcie Walimskiego Lata, które odbędzie się już w najbliższy weekend – 28 i 29 maja. Za kierownicą auta zasiądzie Piotr Bielawski.
Kup_1 (7)
UWAGA – licytujemy oddzielnie udział w imprezie w sobotę i w niedzielę. Swoje propozycje podajecie w komentarzach do postów. Licytacja trwa do piątku 27 maja br. do godziny 10:00.
Sobota: OS 1, 2, 3 Michałkowa – Walim
Niedziela: OS 4, 5, 6 Sierpnica – Walim
Nie bądź obojętny, pomóż!
Kup_1 (8)
Kup_1 (6)

Dodaj komentarz