Lowdaily 2018 – z południowej Wielkopolski do serca Kujaw!

W ostatni weekend tegorocznych wakacji, od 24. do 26. sierpnia, toruński MotoPark stanie się rajem dla wszystkich miłośników tuningu i sportów motorowych. Tegoroczny zlot Lowdaily będzie podzielony na trzy główne części: STANCE, DRIFT i TIME ATTACK.

plakat_sponsorzy_v-8-02 light

Kochasz obniżone nadwozie, szerokie felgi, a wygląd seryjnych samochodów cię nudzi? STANCE jest dla ciebie! Goście będą mogli obejrzeć oryginalne i dopieszczone w każdym calu auta prawdziwych pasjonatów.

Pisk opon, swąd palonej gumy i zawrotna prędkość – to DRIFT! Ta część imprezy została podzielona na dwie kategorie: PRO oraz AMATOR. Zawody i treningi drifterskie trwać będą od piątku 24. Sierpnia do soboty.

Czym jednak byłaby impreza na torze wyścigowym bez… wyścigów? TIME ATTACK to kategoria dla osób, w żyłach których płynie wysokooktanowa benzyna. TIME ATTACK odbędzie się w niedzielę, 26. sierpnia, a realizatorem będzie time4rally.pl – WLTA & WLRX FanClub.

To nie wszystko!

Osoby, które na Lowdaily 2018 przybyły całą paczką, będą mogły w przerwie od motoryzacyjnych uciech sprawdzić swoje siły w pojedynku paintballowym, rozgrywanym na specjalnie przygotowanym polu. Zapisy grup odbędą się na miejscu.

Na terenie festiwalu znajdzie się też flota Food Trucków, w których każdy amator niecodziennych smaków znajdzie coś dla siebie. Amatorzy piwno-sportowych zmagań będą mogli zaś spróbować swoich sił w Beer-Pongu.

Nie masz jeszcze planów na ostatni weekend sierpnia? Zapraszamy do Torunia na Lowdaily 2018!

inf.pras.

Dodaj komentarz