Maciej Garstecki i Piotr Kowner przed kolejną rundą WSMP

Już w ten weekend (3-5.06.2016) odbędzie się kolejna runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na Torze „Poznań”. Maciej Garstecki i Piotr Kowner startują wspólnie Fiatem Panda 100HP w klasie D4-1600 Hour Race. Ponadto Piotr Kowner  zalicza jeszcze 2 wyścigi Fiatem Seicento Abarth w klasie DN-1N.

003

Maciej Garstecki – po miesięcznej przerwie, przed naszym zespołem kolejne zmagania w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Przyjeżdżamy na tor w roli liderów klasy D4-1600 Hour Race, a mój zmiennik Piotr Kowner dodatkowo zajmuje pierwsze miejsce punktacji  DN-1N. Mam nadzieję, że po tej rundzie będziemy równie zadowoleni, choć nie będzie łatwo. W naszej Pandzie udało się dokonać drobnych poprawek, które powinny przełożyć się na większy komfort prowadzenia a co za tym idzie na czasy okrążeń. Jednak zdajemy sobie sprawę, że konkurenci w klasie D4-1600 są bardzo szybcy i musimy utrzymywać wysokie, równe tempo przez cały dystans wyścigu. Nasze samochody tradycyjnie przygotowane są przez POL-CAR, Autoryzowany serwis aut Grupy Fiat, Iveco i Seat www.pewnyserwis.pl

023

Piotr Kowner- Nareszcie kolejny wyścigowy weekend, zapowiada się ciekawie, bo jak pokazały dwie pierwsze rundy WSMP należy spodziewać się naprawdę twardej walki na torze. Przed samymi wyścigami zaliczyliśmy czwartkowy trening, zarówno Pandą, którą ponownie wystartujemy z Maciejem Garsteckim w Hour Race, jak i  Seicento Abarth, którym pojadę w DN-1 WSMP . Nasza sytuacja w klasyfikacji generalnej mistrzostw wygląda dobrze, ale jest to dopiero początek, a nasi rywale nie śpią :) więc solidnie popracujemy na torze. Widzę jeszcze sporo rezerwy w swojej jeździe i możliwość urwania sekund, a samochody przygotowane przez POL-CAR i Garstecki Sport są wprost stworzone do tego. Z mojej strony mogę zapewnić kibiców, że będzie się działo. Przyjeżdżajcie na Tor Poznań!

030

fot. Grzegorz Kozera