Majówka z Classicauto Cup nie tylko dla samochodów klasycznych

W długi majowy weekend odbędzie się druga runda pucharu Classicauto Cup 2017. Tym razem startujące załogi zmierzą się na znanym i lubianym Torze Kielce w Miedzianej Górze. 2 maja organizatorzy zapraszają na całodzienny trening i dodatkowe atrakcje. Główna rywalizacja rozegra się 3 maja w ramach klasyfikacji Inter Cars #CAC i WRC Challenge. 

photo_1_2 photo_2_2 photo_3_2 photo_4_2 photo_5_2 photo_6_2

– Tor Kielce to najstarszy działający obiekt motorowo-samochodowy w Polsce. Nasi zawodnicy bardzo lubią to miejsce. W tym sezonie spotkamy się tu 2 razy: w długi weekend majowy oraz we wrześniu – mówi Tomasz Ważyński, organizator cyklu Classicauto Cup.
photo_7
Impreza jest dla kierowców różnych samochodów, zarówno youngtimerów, jak i tych najnowszych. Auta, podczas badań technicznych, zostaną przydzielone do poszczególnych kategorii. Organizatorzy przygotowali także markowy puchar dla posiadaczy wszelkich Toyot – czyli Toyota Cup – we współpracy z Toyota Team Classic oraz Puchar Pań. Każdy znajdzie coś dla siebie.
photo_8
– Nasze zawody to dobra, sportowa rywalizacja oraz doskonała atmosfera między kierowcami – dodaje Tomasz Ważyński – Dodatkowo kibice mogą wszystko obserwować i dopingować uczestników z balkonu budynku głównego.
photo_9
Zapisy, regulaminy i więcej informacji można znaleźć na stronie www.classiautocup.pl

photo_10

inf.pras.

Dodaj komentarz