Marcin Górny i Zbigniew Cieślar po pierwszym etapie 3. Rajdu Arłamów 2016

Za nami pierwszy dzień rajdowej rywalizacji w Arłamowie. Po rozegraniu czterech odcinków specjalnych załoga Marcin Górny / Zbigniew Cieślar zajmują 12. miejsce w klasyfikacji generalnej i drugie w 4F (ze stratą 18 sekund do lidera klasy Sławomira Strychalskiego). Zanotowali dziś także jedno zwycięstwo OS-owe wśród Fiest.

 MGórny Foto B001 (Rozmus Photography)

Marcin Górny: „Sobota w Arłamowie przyniosła nam sporo emocji. Jedziemy równo i bez przygód, utrzymujemy tempo, a samochód działa bez zarzutu – można by powiedzieć, że wszystko idzie w dobrą stronę, ale niestety to jednak my musimy jutro odrabiać. Czuje, że jedziemy szybko i dajemy z siebie wszystko, ale gdzieś jednak brakuje tych kilku sekund.

Strata jest spora, ale oczywiście nie poddajemy się. Przeanalizujemy wszystko i jutro wracamy do walki Do mety jest nadal jeszcze 55 km i musimy to dobrze wykorzystać. Zobaczymy, jakie będą warunki, ale dziś pogoda nas oszczędziła. Jazda, na tych trasach, daje dużo pozytywnych wrażeń, żeby tylko efekt na mecie był dla nas bardziej pozytywny. Jesteśmy bojowo nastawieni. Liczymy mocno na wsparcie kibiców – to na pewno pomoże!

 MGórny Foto B002 (Rozmus Photography)

Załogę Górny / Cieślar w Rajdzie Arłamów wspierają: ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A, Zyg-Zak Karting,Dariusz Lamot i Robert Stajer z całą ekipą Rallylab, Kebab Ahmed, MSP Competition oraz Buchti.pl Promotion.”

inf.pras.