Marcin Górny i Zbigniew Cieślar po pierwszym etapie Rajdu Dolnośląskiego

49. Rajd Dolnośląski to kolejna runda RSMP, w której możemy śledzić bardzo wyrównaną i zaciętą rywalizację załóg Fordów Fiesta z Klasy 4F. Po pierwszym etapie i rozegraniu sześciu odcinków specjalnych na pozycji lidera znaleźli się Marcin Górny i Zbigniew Cieślar, prezentujący dziś bardzo równą i czystą jazdę. Do walki o tytuł mistrzowski, wyniki tego rajdu mogą być kluczowe, więc wrażeń i emocji w niedziele nie zabraknie.

Marcin Górny Foto 001  

Marcin Górny: „Nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się, że zajmujemy pozycję lidera w swojej klasie, po tak wymagającym etapie Rajdu Dolnośląskiego. Nie wygraliśmy co prawda żadnego z dzisiejszych odcinków, ale równa i czysta jazda w okolicach drugiego miejsca pozwoliła objąć prowadzenie. Za nami trudny dzień, a jutro czeka dłuższy etap, który z pewnością nie będzie łatwiejszy. Odcinki na pewno będą równie zabłocone i dużo będzie miejsc, na których można złapać kapcia.

Rafał Kręcioch jest bardzo blisko, bo niewiele ponad 4 sekundy, ale myślę, że nawet przewaga nad Pawłem Suchorzebskim i Rafałem Stalmachem nie daje nam komfortu, bo tutaj każdy błąd może odwrócić klasyfikacje. Plan na drugi etap to jechać swoim tempem i co najważniejsze unikać przygód. Mam nadzieję, że dzień ułoży się dla nas pozytywnie i będziemy go mogli podsumować w równie dobrych nastrojach, bo to dla nas bardzo ważny start.

 Marcin Górny Foto 002

Razem ze Zbyszkiem dziękujemy za dziś naszym kibicom i wszystkim partnerom: Kebab Ahmed, Tor kartingowy Zyg-Zak, Sznajder Baterie, sklep internetowy autoczescivaldi.pl oraz Carbon System.”

Dodaj komentarz