Marka LOTTO Partnerem Generalnym Creogram Rally Team!

Już dziś o godzinie 18.00 rozpoczną się zmagania w 26. Rajdzie Rzeszowskim – 3 rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Partnerem Generalnym Creogram Rally Team, w składzie Dariusz Lamot i Jarosław Hryniuk, zostało LOTTO – marka Totalizatora Sportowego!

DSC_7211.JPG

– Bardzo cieszymy się na tę współpracę i witamy na pokładzie! Z niecierpliwością czekamy na start z niebiesko-żółtym logo LOTTO na naszym „Lwie”! – podkreśla Dariusz Lamot z Creogram Rally Team. Nowy wizerunek teamu zaprojektowała agencja kreatywna Creogram z Katowic.

Aż 96 załóg sprawdzi się w rajdzie, który będzie również 5 rundą European Rally Championship. Nasz klasa 4 będzie reprezentowana przez rekordową liczbę 14 załóg. Do przejechania będzie łącznie 620 km, z czego na najwyższych obrotach trzeba będzie pokonać ich prawie 215! Zespół wraz zniezawodną ekipą Rallylab czeka więc nie lada wyzwanie. Dla Dariusza Lamota będzie to już trzeci start w tym rajdzie, ale pierwszy raz w tak silnie obsadzonej imprezie.

DSC_7222.JPG

– To dla mnie wyjątkowa sytuacja i ogromny powód do radości. W trzecim roku moich startów w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski do grona wspierających nasz zespół firm dołączył Totalizator Sportowy z marką LOTTO w randze partnera głównego. Z jednej strony to duże wyróżnienie, ale też wiem jak bardzo rosną oczekiwania i jak mocno musimy podnieść poprzeczkę związaną z profesjonalizacją naszych startów oraz wynikami na mecie. Okres przygotowawczy dobrze przepracowałem i jestem gotowy do walki w drugiej, decydującej części sezonu. To mój trzeci start w Rzeszowie i liczę przede wszystkim na czystą jazdę i solidne miejsce na mecie. Trasy są bardzo szybkie i wymagające także ze swojej strony obiecuję pełną koncentrację. Dziękuję za wsparcie całego zespołu oraz śledzących nasze postępy kibiców – podkreślił Dariusz Lamot. Jak zaznaczył Jarosław Hryniuk, Rajd Rzeszowski jest jednym z jego ulubionych rund Rajdowych
Samochodowych Mistrzostw Polski. – Szczególnie w tej edycji będzie bardzo ciekawie ze względu na charakter rundy mistrzostw Europy i bardzo ciekawie zaprojektowanej trasie odcinków specjalnych. Jesteśmy po dwóch dniach zapoznania i już wiemy, że łatwo nie będzie, ale właśnie o to w tym sporcie
chodzi! – dodał Hryniuk.

Harmonogram

26. Rajd Rzeszowski zakończy się w sobotę, 5 sierpnia na Rynku Miejskim w Rzeszowie.

inf.pras.

Dodaj komentarz