Międzynarodowe zwieńczenie sezonu

W najbliższy weekend 7-9 października Marcin Wrona wystartuje w Wyścigu Mistrzów Hill Climb Masters w czeskim Sternberku. Cykl powyższych zawodów jest organizowany co dwa lata i skupia mistrzów danych krajów z całej Europy. Młody rzeszowianin będzie rywalizował w grupie Junior U25, oraz został nominowany do reprezentowania Polski w Pucharze Narodów, w którym weźmie udział aż 14 zespołów. 

prezent

Marcin Wrona:

W ten weekend wiąże nadzieję z deszczową aurą, ponieważ lubię rywalizować po mokrym asfalcie. Niestety w mojej grupie U25 jest wiele lepszych aut typu: Norma, Osella, Porsche czy też Mitsubishi Lancer, więc będę mało konkurencyjny przy takich “potworach”. Bardziej liczę na dobrą postawę w Pucharze Narodów, gdyż w klasyfikacji końcowej liczy się regularność czasów. Będę robił wszystko by reprezentacja Polski była jak najwyżej. Plan to przejechać całe zawody czysto, płynnie, oraz robienie jak największej liczby kilometrów bo wiem, że w moim wieku jest to bardzo ważne!

Wierzę bardzo, że SERAFIN-RS przygotował auto wyśmienicie, co bez wątpienia miało bardzo duży wpływ na zdobyte przeze mnie mistrzowskie tytuły

Jestem pewny, że SERAFIN-RS przygotował auto wyśmienicie, co bez wątpienia miało bardzo duży wpływ na zdobyte przeze mnie mistrzowskie tytuły. Specjalne podziękowania za wsparcie Momenti Italiani iwww.termar.rzeszow.pl www.lagrotta.pl oraz patronowi medialnemu w sezonie 2016 TVP3 Rzeszów.

inf.pras.

Dodaj komentarz