MONSTER ENERGY I DIRT SHARK PREZENTUJĄ: DOONIES 2

Wybierzcie największą miejscówkę z wydmami w USA, niesamowite maszyny konsumujące benzynę i ekipę najlepszych zawodników. Co uzyskacie? Doonies 2!

Zeszłoroczny video edit Doonies odniósł wielki sukces, dlatego ekipa Dirt Shark ponownie wkracza do akcji goszcząc niesamowite talenty motosportu, takie jak siedmiokrotny mistrz Supercrossu Jeremy McGrath czy gwiazda Rallycrossu i Gymkhany Ken Block. Co mają do dyspozycji? Spersonalizowane motocykle, buggie, trophy trucki i tysiące koni mechanicznych.

– Przyjeżdżasz tu i masz wszystkie wydmy Glamis dla siebie, prawdziwie księżycowy krajobraz – wyjaśnia twórca serii Doonies i weteran off-roadu, filmowiec Ash Hodges. – Nic na świecie nie wygląda tak jak wydmy piaskowe. Gdy wjeżdżasz na szczyt wydmy i patrzysz w dal, widząc tylko wydmy, to jedna z fajniejszych rzeczy, jakie możesz zobaczyć.

– Dla mnie Doonies 2 to film o najlepszych kolesiach, którzy jeżdżą na motocyklach dirtowych i najostrzejszych ziomkach w czterokołowych truckach, którzy pokazują, co można z nimi zrobić. Patrzę na to i myślę, że nie ma tu granic. Możesz przyjeżdżać tu przez dwa lata i znajdować nowe hopy każdego dnia – dodaje Hodges.

Jeśli chodzi o rekrutację talentów i maszyn potrzebnych do nakręcenia Doonies 2, Hodges nie musiał jednak szukać daleko: W tym roku mamy skutery śnieżne, RaptorTRAXa Kena Blocka, Harleye… Mamy też samochody do jazdy po piachu, Trophy Trucki, wydmowe buggy, dirt bike’i i dużo więcej. Zrobiliśmy wszystko, żeby zdobyć najfajniejsze i najlepsze pojazdy oraz zawodników. Macie po prostu każdy rodzaj jedno- i dwuśladów.

Dla Kena Blocka, który miał okazję przyjechać na wydmy Glamis i spotkać się ze znajomymi, by pojeździć jedno- i dwuśladowcami to okazja, jakiej nie mógł przepuścić. – Dokładnie 25 lat temu byłem na tych wydmach – mówi Block. – Nie jeździłem tak dużo podczas ostatnich dziesięciu lat, bo ścigałem się i robiłem różne rzeczy. Jaram się, że tu jestem i mogę jeździć z Jeremym i innymi dobrymi znajomymi. Fakt, że Monster to robi, jest super. Powiedziałem chłopakom z Monstera: Róbcie to co roku, a będę przyjeżdżał!

Monster Energy i Dirt Shark z dumą prezentują Doonies 2. Szacun dla zawodników, którzy ujeździli te wszystkie maszyny na piaskowych wydmach. Usiądźcie wygodnie i zobaczcie: www.youtube.com/watch?v=2J8dtE9mlBg

310A1714chap 310A1725chap 310A1804chap 310A1911chap Ampudia_GETSOMEphoto_58988 Ampudiabigair_GETSOMEphoto_59170 Baldwin_GETSOMEphoto_SCORE_B500_16269_1 BJ_GETSOMEphoto_58980 chap.ampudiaroost CHAP.BJ.1wheel CHAP.BJ chap.eugenio5 chap.LeDuc4 CHAP.TWITCH CHAPMAN.Axell CHAPMAN.AXELL2 CHAPMAN.Hill Chapman.Hill4 CHEN.BJ CHEN.BJroost CHEN.Block1 CHEN.blockcars CHEN.DD2 CHEN.Hill CHEN.LeDuc1 CHEN.McGrath1 CHEN.Steven.Eugenio CHEN.steven.eugenio2 CHEN0010 CURRIE_GETSOMEphoto eugenio2_GETSOMEphoto_59035 Eugeniotabletop_GETSOMEphoto_59140 LARRY.RaptorTrax2 LARY.ampudia.currie.eugenio LARY.ampudia.currie LARY.Ampudia2 LARY.ampudia3 LARY.Ampudiabigair LARY.crowd LARY.girls.chopper LARY.LeDuc3 LARY.LeDucbigair LARY.raptortrax LARY0004 LeDucdouble4_GETSOMEphoto_59098

inf.pras.

Dodaj komentarz