MOTO-SOBOTA dla WOŚP z Formuła126.pl

Najbliższy weekend będzie obfitował w emocjonujące wydarzenia, z doskonale wszystkim znanym warkotem silnika w tle. Po świąteczno-noworocznej przerwie nieśmiertelne „malczany” pojawią się ponownie w akcji – i to dwukrotnie!

Już w najbliższą sobotę, 11 stycznia 2014, spotykamy się na tarnowskim Stadionie Miejskim „Jaskółcze  Gniazdo”, gdzie uczestnicy cyklu ‚Formuła 126’ na zaproszenie Organizatorów: Automobilklubu Tarnowskiego oraz Unii Tarnów ŻSSA pojadą pokazowo dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „MOTO-SOBOTA dla WOŚP” organizowana jest już po raz drugi, a zapowiada się bardzo interesująco. W programie imprezy, która na Stadionie Żużlowym w Tarnowie rozpocznie się o godzinie 9-ej, przewidziano efektowne przejazdy pokazowe i licytowane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – każdy będzie miał możliwość zasiąść na fotelu obok kierowcy i poczuć emocje towarzyszące zawodnikom podczas startów w różnych wyścigach i rajdach samochodowych.

IMG_7739

Na Stadionie zostanie przeprowadzona także licytacja specjalnie na ten cel przygotowanego, dostosowanego do startów w wyścigach organizowanych przez Stowarzyszenie ProMotorsports, samochodu Fiat 126, przekazanego przez sponsorów ‚Formuły 126’, firmy: CK LAB oraz Burzuazii.

Podczas MOTO-SOBOTY będzie również okazja do wylicytowania podwójnego zaproszenia VIP na Rajd Francji – eliminację Rajdowych Mistrzostw Świata WRC, ufundowanego przez Panią Urszulę Gacek – Ambasadora RP przy Radzie Europy w Strasburgu. Pozytywnej energii już od samego rana dostarczy tarnowski zespół muzyczny Uwaga Na Jeże.

PressInfo - 11-12.01

Od godziny 12-ej zapraszamy na kolejną dawkę nie mniej widowiskowych atrakcji: „pod dachem” kolejnego z Organizatorów „MOTO-SOBOTY dla WOŚP” – Toru Kartingowego Daytona – Tarnów – będzie możliwość jazdy gokartami za pół ceny, odbędą się pokazy, pojawią się zaproszeni goście z różnych dyscyplin, nie tylko motorowych, a wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody.

W tarnowskiej MOTO-SOBOCIE swój udział zadeklarowali m. in.: wielokrotny Rajdowy Mistrz Polski – Waldemar Doskocz, Wicemistrz Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski – Andrzej Szepieniec, Paweł Łuczkiewicz, widowiskowo jeżdżący swoim 100-konnym Fiatem 126 Waldemar Janecki, jeden z najszybszych kierowców Formuły 126 – Rafał Ginalski, Patryk Kosiniak oraz Mieczysław Galant.

IMG_6637

W niedzielę, 12 stycznia 2014r., natomiast zapraszamy na Boisko „Szreniawa” w Nowym Wiśniczu, gdzie wzorem ubiegłorocznych ‚Spotkań z Formułą 126’ odbędą się zawody – 1-sza eliminacja wyścigów ‚Formuły 126’ w sezonie 2014. Zapowiada się równie emocjonujące wydarzenie: o godzinie 9-ej rozpoczną się biegi kwalifikacyjne Zawodników podzielonych na dywizje. Na godzinę 12-tą przewidziano pokaz ratownictwa drogowego z wykorzystaniem specjalnie na ten cel przeznaczonego samochodu do symulacji wypadku drogowego oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy. Podczas dnia 22. Finału WOŚP będzie możliwość wylicytowania
przejazdu wyścigowym Fiatem 126. W godzinach popołudniowych, od 15-ej, w Zespole Szkół w Nowym Wiśniczu oraz Sali Widowiskowej MOK będą odbywać się koncerty oraz przedstawienia przygotowane z okazji 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

inf. pras.
fot. www.formula126.pl

Dodaj komentarz