MSP MIELNICZYN

Ul. Westerplatte 55D
58-100 Świdnica
tel. kom. 601 788 186, 790 617 617

Firma MSP- profesjonalne zaopatrzenie do motorsportu. Sprzedaż olei samochodowych wielu marek: Millers Oils, Motul, Petronas, Selenia, Total, Elf. Oficjalnym dystrybutor w Polsce:

    Freem

freem_logo– Włoska firma odzieżowa zajmuję się szyciem kombinezonów na indywidualne zamówienie klienta. Freem umożliwia wykonanie ubrań według własnego projektu i z logotypami wykonanymi technologią sitodruku oraz haftu z użyciem najwyższej jakości niepalnych komponentów. W ofercie odzież do kartingu, rajdów oraz wyścigów, również teamwear.

 

BPS Racing

bpsracing_logo – Francuska firma zajmująca się dystrybucją wyposażenia do motorsportu. W ofercie firmy znajdziemy ponad 20 000 produktów najbardziej popularnych marek takich jak: OMP, Sparco, Sabelt, Stilo, AP Racing, Quaife, OZ Racing, i wielu innych.

 

MRF Tyres

mrf-motorsport-tyres-640-556-300x261 – Największy producent opon w Indiach, przez lata zdobywał doświadczenie w wyścigach płaskich. Od 5 lat wygrywa w rajdach samochodowych przy współpracy z team’em fabrycznym Skody w Mistrzostwach Azji i Pacyfiku. Od 2016 roku dostępne w Polsce. W ofercie firmy MSP opony MRF dostępne są na nawierzchnie szutrowe oraz asfaltowe, również w wersji slick oraz trackday.

 

Zapraszamy do współpracy indywidualnych klientów, zespoły rajdowe i wyścigowe. Dla stałych klientów posiadamy program partnerski z atrakcyjnymi rabatami.

www.msp-auto.pl

Dodaj komentarz